Vonný klenit inšpirovaný magickým orientom

Avon, najúspešnejší predajca vôní na svete, opäť dokazuje, že je absolútnym lídrom vo vytváraní nadčasových parfémov. Nová limitovaná edícia vône AVON FAR AWAY SPLENDORIA, ktorá je na trhu len niekoľko dní, je už teraz odborníkmi označovaná za modernú klasiku.

Avon sa vôbec po prvýkrát rozhodol interpretovať vôňu Blízkeho východu a Orientu novým, iskrivejším a ženskejším spôsobom. Klasický a vzácny oud, ktorý je cennejší ako zlato, pretavil do novej a zmyselne návykovej podoby špeciálne pre vôňu Splendoria, a vytvoril exkluzívny akord bieleho oudu.

Akord bieleho oudu agarového dreva je modernou a živou interpretáciou klasického agarového dreva, ktoré je temnejšie a mužnejšie. Akord bieleho oudu je rovnako silný a intenzívny, ale oveľa zmyselnejší a ženskejší. Vo vôni tiež dominujú šťavnaté a korenisté slivky, ktoré sa dokonale snúbia s opojnou kyticou bielych gardénií. Záver patrí jemnej krémovej vanilke.

Vôňu Far Away Splendoria namiešala trojica renomovaných parfumérov – Nelly Hachem-Ruiz, Nicolas Beaulieu a Julien Rasquinet. Inšpirovaná bola históriou Orientu a dekadentným opojením arabských kvetov. „Splendoria je esenciou luxusu a mystického tajomstva. Predstavuje fascinujúci únik do krajiny Blízkeho východu. Je to tajomný a sofistikovaný vonný skvost,“ hovorí trojica parfumérov.

Far Away Splendoria je najnovším a pravdepodobne najodvážnejším prírastkom do rodiny parfémov Far Away, ktoré sa vyznačujú bohatými vôňami, orientálnym nádychom a tými najsofistikovanejšími vonnými zložkami. Parfémy Far Away sú vysoko cenené pre svoje výnimočné zloženie, ktoré vytvorili najznámejší svetoví parfuméri.

Novinku je možné zakúpiť od 1. 9. na www.avon.sk alebo u Avon Lady.

Far Away Splendoria, EDP, Objem: 50 ml

Bežná cena: 19,90 €

Vôňu Far Away Splendoria, EDP, Objem 50 ml

Mini balenie EDP Far Away Splendoria, Objem 10 ml

Telové mlieko Far Away Splendoria, Objem 150 ml

Bežná cena setu: 30,30 €