Osladiť si život a nepribrať ani gram? Aj to je možné.

Či už ide o leto, alebo jar, jeseň či zimu, je to úplne jedno. Dôležité je, že sa do toho pustíte, nezáleží na období. V každom ročnom období si môžete nájsť ten správny čas na boj s prebytočnými kilami.

Nie je to len o lete, keď odhaľujeme pod vplyvom horúceho počasia svoje krivky, týka sa to aj jesene či zimy, pretože pochváliť sa svojou vysnívanou postavou môžeme v ktoromkoľvek ročnom období. Kedykoľvek, keď sa rozhodneme, je ten správny čas na úpravu jedálnička. Počas pekných dní sa poprechádzajme, počas škaredých vyskúšajme cvičenie vo vnútri. Jednoducho, keď sa nám chce trošku si zacvičme, ponaťahujme telo a zatočme s kilami navyše. Zároveň si však pritom si nemusíme odopierať sladkosti. Súťažte o sladkú odmenu so značkou KetoMix ktorá vás dovedie k vášmu ľahšiemu ja, alebo si len doplňte zásoby do svojho nízkosacharidového jedálnička so značkou DailyMix.

Je pravda, že si musíte počas keto diéty odoprieť všetko sladké? S KetoMixom sa toho rozhodne nemusíte báť, a navyše sa smelo môžete pustiť do chudnutia, kde sa „hrešiť môže“.  Sladké produkty od KetoMixu ako sú proteínové tyčinky, ovocné kokteily alebo čokoládová kaša sú toho dôkazom. Počas proteínovej chudnúcej kúry skvelo zasýtia a ich sladká chuť v ústach uspokojí vaše chuťové poháriky. Ak už máte čo to za sebou, čo sa týka ketózy a chudnutia, prešli ste si ťažším začiatkom, nesmiete sa toho vzdať. Doplňte si svoj nízkosacharidový jedálniček produktami značky DailyMix, ktoré sú rovnako sladké i dobré.

Počas ketogénnej diéty je nutné dodržiavať pravidelný režim a jesť päťkrát  denne v časovom intervale po troch hodinách. Pokiaľ vás teda kedykoľvek počas dňa prepadne chuť na niečo sladké, váš ďalší chod môže byť práve kokteil alebo palacinka. Napríklad banánovo-ovocná kaša alebo proteínový puding vás svojou chuťou zavedú do exotických sadov, zatiaľ čo nahromadené kilá pôjdu ľahko dole.

KetoMix funguje na jednoduchom a úplne prirodzenom biochemickom procese. Po troch dňoch, po kontrolovanom obmedzení príjmu sacharidov vo svojom jedálničku, sa vaše telo dostane do stavu, ktorý sa nazýva ketóza. Organizmus začne cukry nahrádzať ketónmi, ktoré si dokáže vyrobiť z nahromadených tukov v tele. Zhadzujete tak iba tuk a nie svalovú hmotu. Schudnete len to, čo vám v živote prekáža a navyše bez zbytočného hladovania.

Vďaka potrebe jesť päťkrát denne je takmer nemožné cítiť hlad, ako je tomu pri iných diétach. Počas proteínovej diéty sa budete cítiť príjemne sýty a sladkých chutí si tak užijete vrchovato. Počas celej keto diéty vám budú na stránke KetoMix k dispozícii skúsení výživoví poradcovia, ktorí radi kedykoľvek poradia a pomôžu vám určiť správny smer k novému životnému štýlu. Ak vás prepadne chuť na niečo „dobré“, môžete sa obrátiť na e-shop www.ketomix.sk a vybrať si medzi čokoládami alebo lieskovo-orieškovými krémami, po ktorých sa nemusíte báť kíl navyše 😊

Ak by ste chceli vyskúšať, čo KetoMix ponúka, odpovedzte na súťažnú otázku a výhra môže byť vaša.

 Súťažná otázka:

Po koľkých dňoch sa telo dostane do ketózy?

  1. po 1 dni
  2. po 2 dňoch
  3. po 3 dňoch – správna odpoveď

Odpoveď na súťažnú otázku a viac informácií nájdete na www.ketomix.sk  

Svoje odpovede posielajte mailom na adresu redakcia@vkocke.sk až do 29. 9.  2022. Ako predmet správy použite “Ketomix

Vylosovaní budú traja výhercovia, ktorí dostanú set kusu z každej uvedenej novinky daných produktov.

Všeobecné súťažné podmienky
Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Podmienkou súťaže je odoslať správnu odpoveď e-mailom na adresu redakcie (redakcia@vkocke.sk) v čase realizácie súťaže. Súťažiaci sa stáva účastníkom súťaže po splnení tejto podmienky. Vyžrebovanie výhercu súťaže sa bude realizovať do troch dní po ukončení súťaže, ak nebude oznámené inak. Do žrebovania budú zaradení len tí súťažiaci, ktorí odošlú v stanovenom čase správnu odpoveď a spĺňajú podmienky uvedené v týchto pravidlách. Výhercovia budú kontaktovaní mailom. Účastníci tejto súťaže sa jej zúčastňujú s vedomím, že nemôžu požadovať výhru v inom rozsahu okrem rozsahu, aký určí usporiadateľ. Účastníci tejto súťaže sú si súčasne vedomí toho, že v zmysle § 845 Občianskeho zákonníka č. 40/1964 Zb. v platnom znení nemožno výhry vymáhať a to ani prostredníctvom súdu. V prípade tlačovej chyby o tejto súťaži usporiadateľ za toto nenesie zodpovednosť. Ak je výherca neplnoletý, bude automaticky diskvalifikovaný. Výhry budú odovzdané len tým vyžrebovaným účastníkom súťaže, ktorí dodržia pravidlá tejto súťaže, splnia podmienky v nich stanovené a ich nárok bude usporiadateľom potvrdený. Výhru odovzdá usporiadateľ alebo ním poverená osoba. V prípade sporu o platnosti nároku na výhru vloženú do tejto súťaže je rozhodujúce rozhodnutie usporiadateľa. Usporiadateľ bude výhercu kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy. Vecné výhry budú jednotlivým výhercom odovzdané osobne alebo zasielané poštou resp. zásielkovou službou na adresu, ktorú uvedú. Pred odovzdaním výhier sa osoba preberajúca výhru musí preukázať osobným dokladom. V prípade, že si výherca výhru neprevezme alebo nepreukáže splnenie podmienok na odovzdanie výhry do 14 dní od prvého informovania o výhre Usporiadateľom, výhra prepadá v prospech usporiadateľa. Účastník zapojením sa do tejto súťaže dáva usporiadateľovi v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas na spracovanie svojich osobných údajov pre potreby tejto súťaže v zmysle § 65 zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách súhlas na volanie alebo zasielanie SMS na číslo telefónu poskytnuté v registračnom formulári na účely priameho marketingu. V prípade výhry dáva účastník súťaže súhlas so zverejnením celého mena a obce na www.vkocke.sk, prípadne aj na facebookovskej stránke. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel. Účasťou v tejto súťaži vyjadrujú jej účastníci súhlas s pravidlami tejto súťaže a s ich záväznosťou.