Na výlety aj do škôlky: Tieto príšerky si vaše decká zaručene zamilujú

Obliecť deti do vecí, s ktorými budú spokojné ony aj vy, je niekedy poriadny oriešok. Stavte na tieto príšerky a vaše deti sa už nebudú chcieť ani vyzliecť!

Možno sa to pri dnešných mobilových deťoch nezdá, ale aj ony milujú tráviť čas vonku, objavovať prírodu a čarovné zákutia svojho mesta, vymýšľať nové hry. Chcú sa však pri tom dobre cítiť, neriešiť chlad či nebodaj mokro, keď prší. My dospelí by sme zas mali dbať nielen na ich pohodlie, ale aj na dopad našich rozhodnutí na životné prostredie.

Detská móda z Tchibo je vyrábaná v súlade s udržateľnosťou životného prostredia.

Preto je fajn voliť oblečenie s ekologicky odbúrateľnou impregnáciou evoPel® na báze rastlinných semien, s ktorou je materiál odolný, voduodpudivý a rýchloschnúci. Vývoj ekologicky priaznivých materiálov napreduje veľmi rýchlo, dôkazom čoho je aj oblečenie z PET fliaš. Tie sú inteligentným procesom recyklované na kvalitné polyesterové vlákna, z ktorých sa potom vyrábajú napríklad kvalitné bundy alebo kombinézy či športové oblečenie.

Všetky náročné požiadavky na praktické detské oblečenie Tchibo dobre pozná a dodržiava.

Ako rodičom či starým rodičom nám záleží predovšetkým na bezpečnosti. A keďže dni sú čoraz kratšie a pochmúrnejšie, vidieť a byť videný je ešte oveľa dôležitejšie. Väčšinu detských doplnkov zdobia reflexné prvky, alebo si môžete pomôcť praktickými magnetkami s LED svetlom, ktoré jednoducho pripnete, kam treba.

Svietiace príšerky budú deti milovať. A možno im aj pomôžu prekonať strach z tmy.

Biobavlna prispieva významnou mierou k udržateľnosti. Pri pestovaní biobavlny sa používajú výlučne prírodné prostriedky, teda žiadne pesticídy ani chemické hnojivá. Tieto opatrenia vedú k zachovaniu úrodnosti pôdy, úspore vody, ochrane životného prostredia aj zdravia ľudí, vstupujúcich do procesu pestovania bavlny v ekologickej produkcii. Chcete vedieť, koľko vaní plných vody sa ročne ušetrí pestovaním biobavlny? Dozviete sa na www.tchibo.sk!

Detská čiapka z biobavlny, fleesová bundička a nepremokavé, ale napriek tomu vzdušné nohavice zaručia drobcom pohodlie vonku po celý deň. Celý outfit dostanete v Tchibo.

Už malou zmenou dosiahnete veľký výsledok. Napríklad stačí vymeniť jednorazové vlhčené obrúsky za dezinfekčný prostriedok a obyčajný uteráčik na ruky. Ak idete von s deťmi, pribaľte si aj vlhký uterák – nevytvoríte žiaden odpad a ruky deťom utriete vždy, keď bude treba. Myslite aj na to, že vlhčené obrúsky sú plast, ktorý sa v prírode tak skoro nerozloží.Príšerky na tomto dáždniku v daždi menia farbu. A to je zábava pre malých aj veľkých!

Foto: Tchibo