Nebojte sa farieb, jarná sezóna miluje oranžovú, žltú, zelenú aj modrú!

Farby patria k jarnej móde tak ako slnko patrí k oblohe. Teplejšie dni si ich doslovy vyžadujú a my sa už po tmavej a šedej zime nevieme dočkať kedy sa opäť stanú súčasťou našich šatníkov. Ak túžite do svojho obliekania vniesť nielen jar ale aj horúce sezónne trendy, toto sú farby, ktoré vy vám v ňom jednoznačne nemali chýbať.

Oranžová

Oranžová je symbolom jari, leta, vône pomarančov, sladkastej chute a závanu skorej letnej dovolenky. Návrhári ju túto jar doslova stavajú na piedestál. Oranžová vyzerá výborne s denimom, ale tiež bielou. Nebojte sa ju nosiť k fialovej ani zelenej. Oranžová je viac variabilná ako sa zdá, preto ju celkom hravo zaradíte do šatníka. Avšak pozor dbajte na výber správneho odtieňa, ktorý by mal predovšetkým súzniť s vašim tipom pokožky. Oranžová vyzerá výborne v kombinácii so studenými aj teplými tónmi a je nádherná aj na slnkom opálenej pokožke.

Žltá

Žltá je farba slnka a tepla. Táto žiarivá farba vyzerá výborne na jarných bundách, ale tiež svetroch, tričkách, šatách ale aj nohaviciach či sukniach. Túto sezónu budú v kurze tiež outfity, ktoré celé pozostávajú zo žltej farby. Žltá vyzerá výborne ak ju doplníte napríklad o sýto modré topánky, alebo červenú kabelku. Je krásna na slávnostných šatách a letných doplnkoch.

Okrem sýto žltého odtieňa tiež vyskúšajte jemnú pudrovú a a tlmenejšiu horčicovú.

Modrá

Modrá je dobrá! Je krásna na denime, ktorý sa túto jar nosí v luxusnom tmavomodrom odtieni. Dokonale tiež vynikne na blúzkach a topoch. Doprajte si na jar modrú kabelku, krásne oživí každý jarný outfit.

Ak túto sezónu pokukujete po nových plavkách, kúpte si modré. Budete nadšená. Odporúčame krásne sýty odtieň kráľovskej modrej, ktorý v kombinácii s bielym klobúkom vyzerá úžasne!

Modrá je takisto výborná na tričkách a jarných sakách. Farba ktorá bola vždy spájaná s mužmi, túto sezónu získava veľmi dôležité miesto práve v dámskych šatníkoch.

Zelená

Aj vy milujete farbu zrelého zeleného jabĺčka? Ak áno, je to presne tento odtieň, ktorý získava tento rok v móde prím. Zelená je dokonalá v tom, že nositeľku krásne omladí a rozžiari. Nosiť ju môžete s čiernou pokojne aj do práce a na dôležité porady, alebo s bielou na radostné jarné stretnutia. Biela je výbornou voľbou na topoch, tričkách, blúzkach, ale aj košeliach, či ľahkých jarných kardigánoch.

Červená

Červená je súčasťou každej módnej sezóny, aj napriek tomu sa túto farbu mnoho žien bojí nosiť. Červená je však dostupná v takej širokej škále odtieňov, že by sa v nej mala nájsť takmer každá žena. Na jar zimnú tmavo červenú nahrádza farba svetlej maliny a znejúcej čerešne .

Červená vyzerá výborne v kombinácii s bielou, kedy vytvára krásne vzory najmä na blúzkach a letných šatách.

Fotografie: www.cellbes.sk