Oživte svoju každodennú rutinu s Avonom

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Vedeli ste, že Avon za posledných 20 rokov zaregistroval viac než 700 ikonických patentov? Medzi najpredávanejšie produkty jednoznačne patria peny do kúpeľa, sprchovacie gély či ikonické telové spreje. Doprajte svojej pokožke voňavý reštart pri každom sprchovaní s novým radom Juice Burst, medzi ktorými nájdete všetky „must have“ nutnosti do vašej kúpeľne.

Zázvor. Korenie, ktoré je veľmi dobre známe pre jeho liečivé účinky, teraz nájdete aj v kozmetickej kolekcii Juice Burst. Produkty s jeho obsahom sú vhodné na mastnejšiu, problematickú pleť či pleť poznačenú jemnými vráskami. Okrem toho, že pleť čistí, tiež ju upokojuje, spevňuje a má silné hojivé účinky. Ak túžite po zdravej a rozjasnenej pokožke, neváhajte a siahnite po kolekcii nabitej týmto antioxidantom.

Pena do kúpeľa Juice Burst

Objem: 500 ml

Bežná cena: 5,90 €

Náročný deň v práci? Chladné počasie? Alebo len túžite po naozajstnom relaxe? Avon Senses Juice Burst Bubble Bath sa o vás postará. Nabuďte sa energiou so sviežou citrusovou vôňou šťavnatej klementínky s hrejivým korenistým zázvorom. Pena do kúpeľa je navyše obohatená o prírodné zložky.

Sprchovací gél Juice Burst

Objem: 500 ml

Bežná cena: 5,70 €

Užite si fantastický svieži zážitok zo sprchovania s hydratačným sprchovacím gélom Juice Burst. Vďaka svojmu jedinečnému obsahu navodí pocit čistoty a hebkosti. Rozmaznávajte svoju pokožku sprchovým gélom, ktorý ju prevonia od hlavy až po päty. Vybrať si môžete z menšej i väčšej verzie.

Telový sprej Juice Burst

Objem: 100 ml

Bežná cena: 6,30 €

Voňavý zážitok zakončíte osviežujúcim a energizujúcim telovým sprejom. Nielen že pokožku krásne rozvonia, ale postará sa aj o jej zdravý vzhľad.

Špongia na umývanie tela

Materiál: PE, so stužkou z polyesteru

Bežná cena: 6,20 €

S masážnou peelingovou špongiou Avon bude každé sprchovanie skvelým relaxom. Špongia jemne, no zároveň intenzívne a spoľahlivo čistí pokožku tela a pomáha odstraňovať odumreté kožné bunky. Špongia sa tak stane neodmysliteľnou súčasťou vašej každodennej beauty rutiny.

HOT NOVINKA BUDÚCEHO MESIACA

Užívajte si až o 50 % dlhšie riasy a 3-násobný objem s prelomovou technológiou v predlžujúcej a zhusťujúcej špirále Legendary Lenghts. Doprajte si celodennú výdrž a nezabudnuteľný pohľad jedným ťahom.

DOSTUPNÉ OD 1. MARCA 2022.

Súťažná otázka:

Ako sa vole nová rada sprchovej kozmetiky od Avonu?

Svoje odpovede posielajte mailom na adresu redakcia@vkocke.sk až do 19.2. 2022. Ako predmet správy použite “Avon

Vylosovaní budú traja výhercovia.

Všeobecné súťažné podmienky
Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Podmienkou súťaže je odoslať správnu odpoveď e-mailom na adresu redakcie (redakcia@vkocke.sk) v čase realizácie súťaže. Súťažiaci sa stáva účastníkom súťaže po splnení tejto podmienky. Vyžrebovanie výhercu súťaže sa bude realizovať do troch dní po ukončení súťaže, ak nebude oznámené inak. Do žrebovania budú zaradení len tí súťažiaci, ktorí odošlú v stanovenom čase správnu odpoveď a spĺňajú podmienky uvedené v týchto pravidlách. Výhercovia budú kontaktovaní mailom. Účastníci tejto súťaže sa jej zúčastňujú s vedomím, že nemôžu požadovať výhru v inom rozsahu okrem rozsahu, aký určí usporiadateľ. Účastníci tejto súťaže sú si súčasne vedomí toho, že v zmysle § 845 Občianskeho zákonníka č. 40/1964 Zb. v platnom znení nemožno výhry vymáhať a to ani prostredníctvom súdu. V prípade tlačovej chyby o tejto súťaži usporiadateľ za toto nenesie zodpovednosť. Ak je výherca neplnoletý, bude automaticky diskvalifikovaný. Výhry budú odovzdané len tým vyžrebovaným účastníkom súťaže, ktorí dodržia pravidlá tejto súťaže, splnia podmienky v nich stanovené a ich nárok bude usporiadateľom potvrdený. Výhru odovzdá usporiadateľ alebo ním poverená osoba. V prípade sporu o platnosti nároku na výhru vloženú do tejto súťaže je rozhodujúce rozhodnutie usporiadateľa. Usporiadateľ bude výhercu kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy. Vecné výhry budú jednotlivým výhercom odovzdané osobne alebo zasielané poštou resp. zásielkovou službou na adresu, ktorú uvedú. Pred odovzdaním výhier sa osoba preberajúca výhru musí preukázať osobným dokladom. V prípade, že si výherca výhru neprevezme alebo nepreukáže splnenie podmienok na odovzdanie výhry do 14 dní od prvého informovania o výhre Usporiadateľom, výhra prepadá v prospech usporiadateľa. Účastník zapojením sa do tejto súťaže dáva usporiadateľovi v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas na spracovanie svojich osobných údajov pre potreby tejto súťaže v zmysle § 65 zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách súhlas na volanie alebo zasielanie SMS na číslo telefónu poskytnuté v registračnom formulári na účely priameho marketingu. V prípade výhry dáva účastník súťaže súhlas so zverejnením celého mena a obce na www.vkocke.sk, prípadne aj na facebookovskej stránke. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel. Účasťou v tejto súťaži vyjadrujú jej účastníci súhlas s pravidlami tejto súťaže a s ich záväznosťou.