Nové stylingové produkty Clean Beauty

Vďaka kombinácii vegánskej receptúry, organických extraktov a bio balenia ponúka Paul Mitchell® Clean Beauty prirodzené a udržateľné produktové riešenie. K dispozícii sú stylingové produkty pre ešte väčší lesk a poddajnú fixáciu.

Nové stylingové produkty Paul Mitchell® Clean Beauty obsahujú ľanové semienko plné omega mastných kyselín a antioxidačnú kyselinu ferulovú. Pomáhajú dodávať vlasom živiny, posilňovať ich a chrániť pred vonkajšími stresovými faktormi.

Clean Beauty Volumizing Liquid

84 % prírodných látok Dodáva jemným vlasom extra objem, pružnosť a tvárnu fixáciu. Navyše funguje ako skvelý primer pred fúkanou, ktorá je určená na vytváranie dlhotrvajúcich účesov. Obsahuje ľanové semienko a kyselinu ferulovú, ktoré vyživujú a chránia vlasy.

100 ml, 27,60 €

Clean Beauty Heat Styling Spray

83 % prírodných látok

Perfektný prípravok pred fúkanou. Chráni vlasy počas tepelného stylingu a zároveň im dodáva ľahkú fixáciu a prirodzený lesk.  Obsahuje ľanové semienko a kyselinu ferulovú, ktoré vyživujú a chránia vlasy. 

150 ml, 27,60 € 

Clean Beauty Styling Cream

88 % prírodných látok

S týmto všestranným stylingovým krémom vytvoríte mäkšie, hladké a zacelené vlasy. Ľahká receptúra ​​dodá vlasom pamäť a urobí ich poddajnejšími. Na dotyk zostanú príjemne vláčne. Obsahuje ľanové semienko a kyselinu ferulovú, ktoré posilnia a ochránia vlasy.

100 ml, 27,60 €

Plážové vlnyNaneste Heat Styling Spray na umyté vlasy, ku korienkom aplikujte VolumizingLiquid a do koncov Styling Cream. Vyfúkajte a dolaďte pomocou kulmy – striedajte smer vĺn pre dodanie textúry.

Bohatá fúkanáNaneste Heat Styling Spray od stredu vlasov do dĺžok a následne ho navrstvite s Volumizing Liquid. Vyfúkajte cez guľatú kefu na vyhladenie a dodanie pružnosti.

V predaji v kaderníckych salónoch www.paulmitchell.cz/salony  alebo na eshop.paulmitchell.cz