Prekonajte hranice svojej predstavivosti so značkou Foreo

Inovatívna švédska beauty-tech značka odhaľuje tajomstvo krásy a mladistvého vzhľadu, ktoré sa nachádza v kuchyni každého z nás. Nová báza pre pleťovú masku FOREO Imagination umožňuje komplexnú starostlivosť o pleť na mieru.

Ako napovedá samotný názov, najnovší počin spoločnosti FOREO vás dostane ďaleko za hranice predstavivosti. Značka, ktorá je známa predovšetkým vďaka svojim moderným technológiám a inováciám, spôsobila v kozmetickom priemysle už niekoľko revolúcií. A pretože je jej podnikanie orientované na zákazníka, vidí budúcnosť krásy predovšetkým v personalizovaných riešeniach. Tentoraz sa však skutočne prekonala. Namiesto toho, aby zákazníkovi ponúkla univerzálny produkt, postavila ho do centra diania a umožnila mu slobodne sa rozhodnúť, aké zložky chce vo svojej dennej beauty rutine naozaj mať. Báza pre pleťovú masku Imagination využíva prelomovú technológiu, vďaka ktorej sa hydratačné zloženie bázy dokáže ľahko spojiť s čerstvými ingredienciami z vašej kuchyne. Príroda nás vyzýva k návratu k jednoduchosti. FOREO Imagination jej načúva a pomáha z nej vyťažiť maximum.

Spotrebitelia sú stále náročnejší a požadujú viac než len efektívnu starostlivosť o pleť. Túžia po holistickom prístupe, ktorý vyživuje ako pleť, tak i myseľ. A náš nový produkt Imagination to dokáže. Táto báza pre pleťovú masku, ktorá obsahuje Triple Infusion Complex, významne zvyšuje vstrebateľnosť aktívnych látok a je navrhnutá tak, aby sa dokonale spojila s čerstvými ingredienciami z vašej chladničky alebo špajze. Funguje ako dvojitá sila – aktivuje a maximálne využije potenciál organických surovín a zároveň umožňuje ich vstrebávanie do hlbších vrstiev pleti. To, že sa môžete hrať a byť kreatívny pri vytváraní svojej vlastnej starostlivosti na mieru je bonusom navyše, ktorý Vám otvorí nové obzory a umožní vám zblížiť sa s prírodou zase o trošku viac,“ vysvetľuje generálny riaditeľ spoločnosti FOREO Boris Trupčevič.

TRIPLE INFUSION COMPLEX – VEDECKÝ OBJAV

 Triple Infusion Complex je kombinácia troch výnimočných zložiek, ktoré zosilňujú účinnosť organických ingrediencií a uľahčujú ich absorpciu do pleti: špeciálneho esteru, hydratačnej látky a mastných kyselín. Ester umožňuje prenikanie vo vode rozpustných aktívnych látok do pleti. Zvlhčujúca látka pleť hydratuje, zároveň pôsobí ako rozpúšťadlo a „prepravuje“ výživné zložky cez hydrolipidický film do hlbších vrstiev pleti. A konečne mastné kyseliny, predovšetkým dobre známe omega-6 mastné kyseliny, veľmi výrazne uľahčujú absorpciu, aktívne optimalizujú úroveň hydratácie, zlepšujú pružnosť pleti a majú pozitívny vplyv na jej ochrannú funkciu.

Vďaka týmto trom zložkám sa vitamíny, antioxidanty a živiny z čerstvých organických surovín dostanú do hlbších vrstiev pleti, kde ich pôsobenie prináša viditeľné výsledky. Zloženie bázy pre pleťovú masku Imagination nebolo testované na zvieratách a je vhodné pre vegánov. Receptúru  ladili dlho a s maximálnou prísnosťou tak, aby bola úplne bezpečná a vy ste ju mohli použiť aj samostatne bez pridania ďalších surovín. Je totiž doslova nabitá prospešnými zložkami, ako je kyselina hyalurónová so skvelými hydratačnými vlastnosťami, na antioxidanty bohatý skvalan a vitamín E a upokojujúci vitamín B, ktoré zvyšujú hladinu hydratácie pleti a zanechávajú ju hebkú a šťavnatú.

Tvorenie vlastnej masky

Ak sa rozhodnete experimentovať s domácimi surovinami, najprv sa informujte, čo môžu urobiť s vašou pleťou a ako sa vzájomne ovplyvňujú. To, že je niečo domáce ešte neznamená úplnú bezchybnosť. Existuje veľa prírodných látok, ktoré pri kontakte s pleťou vyvolávajú alergie. Príkladom za všetky sú esenciálne oleje známe svojimi blahodárnymi účinkami na ľudské zdravie, ktoré však môžu pleť nepríjemne podráždiť. Surové vaječné bielky, často využívané ako maska ​​proti starnutiu, vás zase môžu vystaviť baktérii Salmonela. Pred aplikáciou vašej domácej receptúry tiež najprv vykonajte test citlivosti – naneste malé množstvo zmesi na ruku a počkajte, či sa nedostaví nežiaduca reakcia.

Akonáhle získate potrebné informácie, môžete sa smelo pustiť do svojho tvorenia, ktoré vám prinesie veľa benefitov. Nielen, že si oddýchnete pri kreatívnej činnosti, ale navyše tým nevyprodukujete zbytočný odpad a budete presne vedieť, čo na svoju pleť nanášate.

Proces výroby vlastnej pleťovej masky je jednoduchý a veľmi zábavný. Stačí zmiešať vaše obľúbené organické ingrediencie s jednou čajovou lyžičkou bázy Imagination a zmes rovnomerne naniesť na pleť. Kombinácia darov prírody a modernej technológie Triple Infusion Complex spolupracujú v dokonalej harmónii z čoho vyťaží vaša pleť. A ak neviete, akou maskou začať, môžete sa inšpirovať obľúbenými domácimi tipmi celebrít.

Viac na www.foreo.com alebo www.notino.sk.