Vyživujúca starostlivosť pre celú rodinu od Avonu

Myslíte si, že poznáte Avon? Naozaj?! Uhádli by ste, že 70% výskumníkov v Avone sú ženy? Práve ony vedia, že opláchnuť pleť ráno a večer vodou nestačí, tak ako nestačí len rýchla sprcha. Pleť i pokožka tela si vyžaduje a zaslúži oveľa väčšiu pozornosť. Obľúbená značka telovej a pleťovej starostlivosti Avon Care prichádza s novou líniou s makadamiovým olejom, ktorá pokožku hydratuje a zanecháva saténovo jemnú.

Avon rozširuje portfólio značky Avon Care a prináša líniu komplexnej starostlivosť ideálnej na zimné obdobie s obsahom makadamiového oleja.

Makadamiový olej obohatený o aktívne antioxidanty, esenciálne mastné kyseliny a ďalšie výživné látky, ktoré z neho robia superingredienciu pre pokožku. Makadamiový olej vyživuje a hĺbkovo hydratuje suchú pokožku a zbavuje suchých oblastí. Okrem toho, že zanecháva pokožku hebkú na dotyk navyše poskytuje 24-hodinovú hydratáciu. Je vhodná pre celú rodinu a pre všetky typy pokožky.

Zjemňujúci hydratačný krém na ruky s makadamiovým olejom

Objem: 75 ml

Bežná cena: 3,30 €

Krém na ruky zanecháva pokožku jemnú a hebkú.

Zjemňujúce hydratačné telové mlieko s makadamiovým olejom

Objem: 400 ml

Bežná cena: 6,30 €

Telové mlieko je ľahké, vyživuje a hydatuje suchú pokožku, zanecháva ju hebkú na dotyk.

Zjemňujúce hydratačné telové mlieko s makadamiovým olejom

Objem: 750 ml

Bežná cena: 8,40 €

Klasické telové mlieko v giga balení – vydrží dlhšie s praktickou pumpičkou.

Zjemňujúci hydratačný krém na tvár, ruky a telo s makadamiovým olejom

Objem: 400 ml

Bežná cena: 8,20 €

Zjemňuje pokožku a poskytuje potrebnú hydratáciu na tvár, ruky a telo.

Zjemňujúce hydratačné tekuté mydlo s makadamiovým olejom

Objem: 250 ml

Bežná cena: 6,30 €

Tekuté mydlo má hygienickú praktickú pumpičku.

Súťažná otázka:

O čo je obohatený makadamiový olej?

Svoje odpovede môžete posielať mailom na adresu redakcia@vkocke.sk až do 22.2.2021. Ako predmet správy použite “súťaž – Avon, mydlo.

Traja výhercovia získajú set mydiel.

Všeobecné súťažné podmienky
Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Podmienkou súťaže je odoslať správnu odpoveď e-mailom na adresu redakcie (redakcia@vkocke.sk) v čase realizácie súťaže. Súťažiaci sa stáva účastníkom súťaže po splnení tejto podmienky. Vyžrebovanie výhercu súťaže sa bude realizovať do troch dní po ukončení súťaže, ak nebude oznámené inak. Do žrebovania budú zaradení len tí súťažiaci, ktorí odošlú v stanovenom čase správnu odpoveď a spĺňajú podmienky uvedené v týchto pravidlách. Výhercovia budú kontaktovaní mailom. Účastníci tejto súťaže sa jej zúčastňujú s vedomím, že nemôžu požadovať výhru v inom rozsahu okrem rozsahu, aký určí usporiadateľ. Účastníci tejto súťaže sú si súčasne vedomí toho, že v zmysle § 845 Občianskeho zákonníka č. 40/1964 Zb. v platnom znení nemožno výhry vymáhať a to ani prostredníctvom súdu. V prípade tlačovej chyby o tejto súťaži usporiadateľ za toto nenesie zodpovednosť. Ak je výherca neplnoletý, bude automaticky diskvalifikovaný. Výhry budú odovzdané len tým vyžrebovaným účastníkom súťaže, ktorí dodržia pravidlá tejto súťaže, splnia podmienky v nich stanovené a ich nárok bude usporiadateľom potvrdený. Výhru odovzdá usporiadateľ alebo ním poverená osoba. V prípade sporu o platnosti nároku na výhru vloženú do tejto súťaže je rozhodujúce rozhodnutie usporiadateľa. Usporiadateľ bude výhercu kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy. Vecné výhry budú jednotlivým výhercom odovzdané osobne alebo zasielané poštou resp. zásielkovou službou na adresu, ktorú uvedú. Pred odovzdaním výhier sa osoba preberajúca výhru musí preukázať osobným dokladom. V prípade, že si výherca výhru neprevezme alebo nepreukáže splnenie podmienok na odovzdanie výhry do 14 dní od prvého informovania o výhre Usporiadateľom, výhra prepadá v prospech usporiadateľa. Účastník zapojením sa do tejto súťaže dáva usporiadateľovi v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas na spracovanie svojich osobných údajov pre potreby tejto súťaže v zmysle § 65 zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách súhlas na volanie alebo zasielanie SMS na číslo telefónu poskytnuté v registračnom formulári na účely priameho marketingu. V prípade výhry dáva účastník súťaže súhlas so zverejnením celého mena a obce na www.vkocke.sk, prípadne aj na facebookovskej stránke. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel. Účasťou v tejto súťaži vyjadrujú jej účastníci súhlas s pravidlami tejto súťaže a s ich záväznosťou.