Ešte nemáte vybavené vianočné darčeky?

Či už nakupujete darčeky v predstihu alebo si ich nechávate na poslednú chvíľu, nikdy si nemôžete byť istý, že sa trafíte do vkusu alebo želaní vašich blízkych. Preto vám prinášame zopár inšpirácií, s ktorými určite netrafíte vedľa.

Darček pre ňu

Vianočný darček pre ženu by mal predovšetkým prekvapiť. Ak ste sa rozhodli kúpiť vianočný darček kamarátke, mame či sestre, určite nič nepokazíte šperkom, či doplnkom. V tomto prípade siahnite po kvalitnejších kožených doplnkoch, peňaženke, kabelke či šatke, alebo zvážte dekoráciu do interiéru napríklad v podobe sviečky s príjemnou vôňou. Kamarátke či sestre urobíte určite radosť aj štýlovým kúskom do šatníka. Kvalitný sveter alebo kardigán pod stromčekom rozhodne ocenia. Toto sú darčeky, ktorými určite dosiahnete úsmev na ich tvári.

Darček pre neho

Vianočné darčeky pre mužov sa možno niekomu vyberajú ľahko, no veľa ľudí pri ich výbere často strávi dlhé hodiny. Pri výbere darčeka pre muža by ste tiež mali zvážiť či vyberáte darček pre športovca alebo elegána. Muži vraj nie sú veľmi náročný, ale verte, že správnym vianočným darčekom u nich určite zabodujete. Pre elegánov vám odporúčame napríklad kvalitnú tašku na notebook, štýlové, farebné ponožky do obleku alebo praktický náteľník pod košeľu. S týmito darčekmi je úspech zaručený. Pokiaľ hľadáte darček pre športovca zaručene nešliapnete vedľa športovou výbavou, funkčným športovým oblečením, alebo kvalitnou spodnou bielizňou. Muži určite ocenia váš skvelý výber.

Univerzálne darčeky pre všetkých

Ak vám dochádzajú nápady a v predošlých tipoch ste sa nenašli, stavte na overenú klasiku – kozmetický balíček. Ten urobí radosť vždy a každému. Kozmetika je veľmi vďačným darčekom, ktorým vyjadríte, že vám na blízkej osobe záleží, no zároveň podarujete aj niečo, čo je praktické a čo sa využije. Výhodou kozmetikých setov je, že sú univerzálne, dobre vyzerajú a určite potešia každého. Ďalším bonusom, je, že kozmetické kazety väčšinou obsahujú univerzálne produkty ako telové, či sprchové šampóny. Poprípade môžete vybranej osobe zadovážiť set, ktorýje špecifický pre určitý tip pleti. Plusom je už spomínané pekné darčekové balenie, ktoré ja na Vianoce ideálnou voľbou.

 
Il. fotografia:pinterest.com
Galéria: Twinset, La Femme, beautysecret.sk, e-ziaja.sk,  Björn Borg – upbrands.sk,