Ziaja BALTIC HOME SPA FIT – domáca wellness

Baltské rezorty, morský vánok, aktívna rekreácia, wellness a starostlivosť o telo. To všetko v sebe spája nová kozmetická rada Ziaja Baltic Home Spa Fit.

Baltic Home Spa Fit je koncept prírodnej starostlivosti o telo, v ktorom sú všetky produkty  založené na receptúrach s minimálnym obsahom 90% zložiek prírodného pôvodu. Vegánska receptúra a biologicky rozložiteľné látky z línie navyše robia kozmetiku šetrnú k životnému prostrediu. A to je hlavnou a kľúčovou myšlienkou novej, modernej kozmetickej starostlivosti o telo Baltic Home Spa Fit od značky Ziaja.

Produkty z línie boli pôvodne vyrobené výhradne pre wellness a spa centrá, no teraz si ich môžete užiť aj v pohodlí vášho domova. Šport a zdravá strava zohrávajú v posledných rokoch v našich životoch veľmi dôležitú úlohu. A takýto aktívny životný štýl stojí za to kombinovať aj s náležitou starostlivosťou o telo.

Baltic Home Spa Fit predstavuje výber z deviatich produktov s krásnou, osviežujúcou, ale nie prehnane sladkou vôňou manga. Je úplnou radosťou cítiť ju na pokožke a používateľku neuchváti iba vôňa kozmetiky, ale aj jej zloženie a skromný štýlový dizajn zdôrazňujúci jej jedinečnosť.

Produkty obsahujú energizujúci kofeín, antioxidačný extrakt z fíg, anti-aging kremík, kyselinu algínovú a vyživujúce tropické maslo illipe, ktoré zodpovedajú všetkým základným potrebám starostlivosti o pleť a ktoré pomôžu pripraviť telo na tréning a poskytnúť mu dokonalú starostlivosť po fyzickej aktivite. Zistite, aké príjemné môže byť domáce spa a nechajte sa očariť aromatickou a nevyhnutnou starostlivosťou o vaše telo s Baltic Home Spa Fit!

Nová línia Ziaja Baltic Home Spa Fit  je dostupná exkluzívne v predajniach Ziaja pre teba.

Línia obsahuje:

Ziaja_BALTIC HOME SPA FIT,  masážny ole

Masážny telový olej s anticelulitídnym a spevňujúcim účinkom viditeľne spevňuje, zjemňuje a tonizuje pokožku, vyhladzuje, intenzívne vyživuje a aktívne stará o pokožku pri domácej masáži. Udržuje na pokožke príjemnú vôňu.

Objem:490 ml 

Cena: 9,49€

Ziaja_BALTIC HOME SPA FIT,  pleťový krém

Ľahký hydratačný a okysličujúci pleťový krém osviežuje a tonizuje pleť, aktívne zvlhčuje a vyhladzuje vrásky. Zlepšuje tón pleti a viditeľne skrášľuje.

Objem: 50 ml   

Cena: 5,49€

Ziaja_BALTIC HOME SPA FIT,  želé do kúpeľa.

Želé do kúpeľa jemne umýva pokožku a vytvára vonnú penu, ktorá zanecháva na pokožke sviežu vôňu šťavnatého manga.

Objem: 250 ml 

Cena: 6,59€

Ziaja_BALTIC HOME SPA FIT,  osviežujúca hmla v spreji.

Hmla na tvár, telo a vlasy so sýtou vôňou manga poskytuje príjemný pocit osvieženia, uvoľnenia a relaxácie, dobre funguje v horúcich dňoch a po cvičení alebo tréningu.

Objem: 90 ml  

Cena: 3,69€

Ziaja_BALTIC HOME SPA FIT,  hydratačná telová pena.

Hydratačná telová pena s príjemnou vôňou manga pre aktívnu starostlivosť o pokožku, znateľne zvlhčuje pokožku, dodáva pokožke mimoriadnu hladkosť a pevnosť.

Objem: 300 ml 

Cena: 9,49€

Ziaja_BALTIC HOME SPA FIT,  hydratačné telové sérum.

Hydratačné telové sérum je koncentrovaná spevňujúca receptúra, ktorá účinne spevňuje pokožku, zlepšuje jej pružnosť, intenzívne hydratuje, tonizuje a navyše príjemne vonia.

Objem: 400 ml 

Cena: 10,99€

Ziaja_BALTIC HOME SPA FIT, jemný mikropeeling pred saunou.

Jemný, hustý mikro peeling pre použitie pred saunovaním vyhladzuje a aromatizuje pokožku. Počas aplikácie naplní miestnosť exotickou vôňou manga. V saune príjemne uvoľňuje esenciu tropických olejov.

Objem: 190 ml 

Cena: 9,49€

Ziaja_BALTIC HOME SPA FIT, sprchový gél a šampón 3v1

Sprchový gél a šampón pre umývanie tváre, tela a vlasov. Šetrne umýva pokožku a vlasy, poskytuje sviežosť a relaxáciu. Neovplyvňuje prirodzené pH pokožky a navyše príjemne vonia.

Objem: 500 ml 

Cena: 5,49€