Bylinkár – Zápisník mojich bylinkových receptov

Miriam Latečková sa viac ako pätnásť rokov zaoberá zdravým životným štýlom a najmä alternatívnymi spôsobmi liečby, v ktorých majú nenahraditeľné miesto jej milované bylinky. Tie jej doslova zmenili život, naučili ju pozerať sa s rešpektom na ľudské telo a s obdivom na ich silu. Zbiera ich, pestuje, spracováva, vyrába bylinkové liečivá, mieša ich, testuje a všetko si zapisuje. Výsledkom jej práce s bylinkami a zhrnutím vedomostí o nich je jej kniha Bylinky z babičkinej záhrady.

Krásne reakcie na knihu Bylinky z babičkinej záhrady zo strany čitateľov boli pre Miriam Latečkovú inšpiráciou k vytvoreniu bylinkového zápisníka Bylinkár. Takže teraz si môžete vytvoriť svoju vlastnú knihu bylinkových receptov aj vy sami. Rodinné bylinkové recepty si zaslúžia viac ako len pokrčené výstrižky z časopisov alebo kúsky papierov, na ktorých sú načarbané. V zápisníku nájdete všeobecné rady pre prácu s bylinkami v kuchyni, kozmetike aj domácej lekárničke.

Bylinkár obsahuje tiež dostatočne veľa strán na zapisovanie receptov prehľadne rozdelených do sekcií: čajové zmesi, kozmetika a drogéria, bylinková kuchyňa, bylinkové medy, sirupy a nápoje, tinktúry, prázdne stránky na nalepovanie receptov aj listy s riadkami, ak by bolo vašich receptov viac ako ponúkajú jednotlivé kategórie. A recepty …. tie najlepšie si už budete vpisovať sami. S bylinkami nikdy nie je neskoro začať, počkajú si na vás.

 

BYLINKÁR vychádza na 216 stranách. Odporúčaná cena 14,90 €.