Vlasy ako princezná Locika

Trpezlivosti máte dosť, ale vaše vlasy nie a nie dorásť? Veľmi dobre viete, že rastú, pretože na novú farbu musíte chodiť každých 6 týždňov, ale dĺžka ostáva stále rovnaká … Alebo vás trápia baby vlásky okolo tváre, ktoré sú stále vo svojej detskej fáze a nevyrastú ani o kúsok?

Alebo s vašimi vlasmi zamával pôrod a vy sa ich snažíte podporiť, ako najviac to ide? Nechajte  všetko, čo robíte a poďte sa pozrieť na Super Strong® Liquid Treatment ™. Siláka, ktorý vašim vlasom vysvetlí, ako sa rastie!

  1. 1. Je to ochranár!
    Základným problémom vlasov, o ktorých hovoríme, je ich lámavosť. Sú krehké a pri najmenšom nápore šatky, svetríka či len vankúša sa odlomia. A preto zdanlivo vyzerajú, že nerastú. Super Strong® Complex je zložený zo zeleninového proteínu a aminokyselín pšeničného proteínu a vlasy ochráni pred mechanickým poškodením.
  2. Posilňuje vlasové vlákno
    Ochrana je dôležitá, ale potrebujeme vlas posilniť aj zvnútra. Super Strong® Liquid Treament vie nahradiť chýbajúce aminokyseliny a tým vlas spevniť. Rozdiel ucítite po prvej aplikácii!
  3. Česanie bude slasť
    Vaše teraz spevnené a ochránené vlasy sa zase začnú správať slušne. K česaniu už nebudete potrebovať vreckovky na utretie sĺz, vďaka zacelenému vlasu to pôjde ako po masle! 

Super Strong® Liquid Treatment™, 250 ml, 26,87 €

Produkty sú v predaji v kaderníckych salónoch

www.paulmitchell.cz/salony