HELL ENERGY pridáva do nápoja vitamíny C a D

Vitamínov nikdy nie je dosť. Mnohí z nás v týchto dňoch vynakladajú väčšiu starostlivosť o svoje zdravie, a to nielen z dôvodov jarnej únavy. Hľadáme rôzne spôsoby ako si doplniť chýbajúce vitamíny, a tých je hneď niekoľko.

Existujú zodpovední výrobcovia, ktorí majú možnosť svoje produkty obohatiť o tieto cenné zložky. Patrí medzi nich aj jeden z najväčších výrobcov energetických nápojov na svete – HELL ENERGY. Do svojho produktu Classic pridal o 500 mg vitamínu C navyše, a okrem toho aj  vitamín D. Svoju továreň nastavil s okamžitou platnosťou tak, aby začala vyrábať nový Classic+. Cieľom je, aby sa čo najskôr dostal k spotrebiteľom aj s istotou, že ich obľúbený energetický nápoj je plný C a D vitamínov.

„HELL Classic+ ponúkame za nezmenenú cenu, pričom v ňom nájdu dva veľmi dôležité vitamíny. My toto ponúkame našim spotrebiteľom. Dávajme si na seba pozor“, oznámil Péter Pantl, medzinárodný riaditeľ pre komunikáciu a marketing spoločnosti HELL ENERGY.

HELL ENERGY sa týmto gestom zaradil medzi spoločnosti, ktoré si uvedomili, že je vždy spôsob, ako priniesť niečo pre svojich zákazníkov. Spomínaný Classic+ sa od zajtra objaví na pultoch predajných miest.