Novinka medzi kávami v plechovke. HELL Energy Coffee.

HELL Energy prináša novinku vo forme mliečnej kávy v plechovke. Okrem energetických nápojov rozširuje svoje portfólio aj o tento druh chutných nápojov na povzbudenie. Energy Coffee je určená pre tých, ktorí si chcú aj v priebehu náročného  pracovného dňa vychutnať svoju dávku mliečnej kávy, a mať ju hocikedy po ruke. Vďaka 75 % obsahu mlieka (obsah tuku 3,6 %) má príjemnú ľahkú chuť. Je pripravená z pravých výťažkov kávy, a to v troch variáciách – Latte, Slim latte a Cappuccino.

Energetické kávy v plechovke sú určené pre tých, ktorí potrebujú mať svoj obľúbený nápoj po ruke, či už je to doma, alebo v práci. Výhodou takéhoto balenia je, že je vždy pripravené ku konzumácií, a to v najvyššej kvalite. Nové Energy Coffee neobsahujú žiadne konzervačné látky. Vyrábajú sa pri ultra vysokej teplote, ktorá zabezpečuje, že sú konzumovateľné rovnako pri izbovej teplote, ako aj vychladené. Po otvorení plechovky je však nutné nápoj vložiť do chladničky.

Vo všetkých troch variáciách – Latte, Slim Latte a Cappuccino sú výťažky káv arabica a robusta. Obsah kofeínu v nich je 40mg/ 100 ml obsahu plechovky, čo znamená, že obsah kofeínu je väčší ako v jednej štandardnej presso káve. Rozdiel v v obsahu množstva cukru medzi Latte a Slim Latte je mínus 40 percent v prospech slim verzie. Jej zaujímavosťou je aj vanilkovo-bourbonová aróma.

Všetky Energy Coffee sú balené v plechovkách šetrných k životnému prostrediu. Kto teda obľubuje dobrú mliečnu kávu, môže si ju odteraz nosiť so sebou, a to s garanciou vždy rovnako dobrej chuti. Každé balenie sa predáva v objeme 250 ml.

Viac informácií o HELL ENERGY:

HELL ENERGY je jednou zo svetovo najdynamickejšie sa rozvíjajúcich značiek rýchloobrátkového spotrebného tovaru distribuovanom prevažne v Európe a Ázii. Spoločnosť HELL ENERGY bola založená v Maďarsku v roku 2006 ako malá súkromná spoločnosť. V rekordnom období menej ako štyroch rokov sa stala lídrom na trhu v Maďarsku. Vďaka svojmu excelentnému konceptu a predajnej stratégii je spoločnosť HELL v súčasnosti prítomná v 50 krajinách po celom svete a je lídrom na trhu v krajinách ako Bulharsko, Rumunsko, Bosna a Hercegovina, Slovensko, Chorvátsko a Grécko. Od roku 2017 vyrába nielen nápoje, ale taktiež vnútropodnikovo aj obaly vlastných produktov, v najmodernejšej továrni QUALITY PACK na výrobu hliníkových plechoviek pre nápoje. Spoločnosť HELL ENERGY urobila v roku 2018 míľnik vo svojom vývoji, keď sa v jej globálnej reklamnej kampani objavila hollywoodska hviezda Bruce Willis. Dva hlavné piliere úspechu spoločnosti HELL ENERGY sú výnimočná kvalita za rozumnú cenu.

Súťaž

Aké tri varianty predstavujú novinku of spoločnosti HELL Energy?

Svoje odpovede môžete posielať mailom na adresu redakcia@vkocke.sk až do 02.04.2020. Ako predmet správy použite “súťaž –HELL.

3 výhercovia získajú mix pitia HELL Energy

Všeobecné súťažné podmienky
Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Podmienkou súťaže je odoslať správnu odpoveď e-mailom na adresu redakcie (redakcia@vkocke.sk) v čase realizácie súťaže. Súťažiaci sa stáva účastníkom súťaže po splnení tejto podmienky. Vyžrebovanie výhercu súťaže sa bude realizovať do troch dní po ukončení súťaže, ak nebude oznámené inak. Do žrebovania budú zaradení len tí súťažiaci, ktorí odošlú v stanovenom čase správnu odpoveď a spĺňajú podmienky uvedené v týchto pravidlách. Výhercovia budú kontaktovaní mailom. Účastníci tejto súťaže sa jej zúčastňujú s vedomím, že nemôžu požadovať výhru v inom rozsahu okrem rozsahu, aký určí usporiadateľ. Účastníci tejto súťaže sú si súčasne vedomí toho, že v zmysle § 845 Občianskeho zákonníka č. 40/1964 Zb. v platnom znení nemožno výhry vymáhať a to ani prostredníctvom súdu. V prípade tlačovej chyby o tejto súťaži usporiadateľ za toto nenesie zodpovednosť. Ak je výherca neplnoletý, bude automaticky diskvalifikovaný. Výhry budú odovzdané len tým vyžrebovaným účastníkom súťaže, ktorí dodržia pravidlá tejto súťaže, splnia podmienky v nich stanovené a ich nárok bude usporiadateľom potvrdený. Výhru odovzdá usporiadateľ alebo ním poverená osoba. V prípade sporu o platnosti nároku na výhru vloženú do tejto súťaže je rozhodujúce rozhodnutie usporiadateľa. Usporiadateľ bude výhercu kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy. Vecné výhry budú jednotlivým výhercom odovzdané osobne alebo zasielané poštou resp. zásielkovou službou na adresu, ktorú uvedú. Pred odovzdaním výhier sa osoba preberajúca výhru musí preukázať osobným dokladom. V prípade, že si výherca výhru neprevezme alebo nepreukáže splnenie podmienok na odovzdanie výhry do 14 dní od prvého informovania o výhre Usporiadateľom, výhra prepadá v prospech usporiadateľa. Účastník zapojením sa do tejto súťaže dáva usporiadateľovi v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas na spracovanie svojich osobných údajov pre potreby tejto súťaže v zmysle § 65 zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách súhlas na volanie alebo zasielanie SMS na číslo telefónu poskytnuté v registračnom formulári na účely priameho marketingu. V prípade výhry dáva účastník súťaže súhlas so zverejnením celého mena a obce na www.vkocke.sk, prípadne aj na facebookovskej stránke. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel. Účasťou v tejto súťaži vyjadrujú jej účastníci súhlas s pravidlami tejto súťaže a s ich záväznosťou.