Z lásky k zdraviu, kráse a prírode

„Značka vznikla z lásky. Z lásky k zdraviu, kráse, prírode a k sebe samej. Veď každá žena v sebe nosí krásu – a je len jej vedomé rozhodnutie, ako túto krásu ukáže navonok.“ Aj tento rok so sebou prináša každoročne očakávanú plesovú sezónu, ktorá je v plnom prúde. Chcete zažiariť.

Lesk ako z diamantu
Lesk, lesk a ešte viac lesku. Na perách, viečkach aj koži. V čase plesovej sezóny by vám v kúpeľni rozhodne nemal chýbať rozjasňovač Diamond Glow od Annabelle Minerals, ktorý odráža svetlo a dodá líčkam jednoliaty lesk. Zabudnite na obľúbené kontúrovanie a vyskúšajte strobing, ktorý vám na tvári vykúzli prirodzený vzhľad. Po aplikácii mejkapu naneste len rozjasňovač, ktorý aplikujte na miesta, kde normálne dopadá svetlo.

Kam aplikovať minerálny rozjasňovač?

(Rozjasňovač aplikujte štetcom Kabuki alebo Flat top)

  • pod obočie – zvýrazníte oko a obočie
  • na lícne kosti – získate zdravý lesk a užšiu tvár
    • brada a amorov luk – skvelý spôsob na optické zväčšenie pier
    • špička nosa – nos bude vyzerať menší
    • vnútorné kútiky – opticky sa zväčšia a nebudú vyzerať unavene

Prečo minerálna kozmetika?
Sila minerálnej kozmetiky je v jej zložení. Vďaka nej svoju pleť nielen skrášlite, ale aj prispejete k jej zdraviu. Je to prvé líčenie, ktoré sa o vašu pleť naozaj stará.

16.01.2019 Warszawa , Kosmetyki Annabelle .
Fot. Agata Jakubowska / Agencja Gazeta

Len ružová to môže byť
Dokáže krásne podporiť rysy vašej tváre, alebo ju vytvarovať, reč je o minerálnej lícenkev klasickom ružovom odtieni – Lily Glow od Annabelle Minerals. Skrášlite svoje lícne kosti alebo viečka a dodajte pleti zdravý sexy vzhľad. Ružový odtieň je vhodný nielen na bežné použitie, ale aj na výrazné večerné líčenie. Že lícenka dodá tvári ten správny šmrnc vedela aj Mária Antoinetta či Marilyn Monroe.

Čo obsahuje minerálne lícenka?
• olej zo slnečnicových semienok, ktoré regenerujú a zmäkčujú pokožku

• olej jojoba, ktorý pomáha udržať vodu v pokožke (pokožka je potom elastická a jemná)
• vitamín E, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, chráni pred starnutím pokožky a regeneruje pokožku

Dokonale upravené obočie
Spomínate si na huňaté obočie, trend posledných rokov? S tým už je koniec. Štruktúrované, lesklé a učesané obočie vám rozhodne pristane. Obočie totiž rámuje vašu tvár a dodáva jej charakteristický výraz. O vaše obočie sa najlepšie postará must-have paletka Brow LIKE WOW od Annabelle Minerals, ktorá je vytvorená pre úpravu a elegantné líčenie obočia.

Čo paletka obsahuje?

Tri zapečené tiene na líčenie obočia v prirodzených farbách, s ktorými môžete docieliť nielen jemný a prirodzený vzhľad, ale aj výrazný večerný efekt.

Prvý, bielo-béžový tieň, má za úlohu rozjasniť nadočnicové oblúky
Druhý,  chladný šedo-hnedý tieň, je určený na dosiahnutie jemného efektu

Tretí, intenzívny teplý hnedý tieň, je určený osobám s tmavšou pletou a tmavými vlasmi