MESSY VLASY KROK ZA KROKOM

Messy účesy sú trendy, či už máte vlasy dlhé alebo krátke. Vyzerať tak, že ste práve vstali z postele, je navyše ohromne sexi. Tento štýl milujú predovšetkým ženy, ktoré si rady siahajú do vlasov. Ale tie z nás, ktoré ho nosia, vedia, že občas nie je ľahké si s vlasmi poradiť. Poďme sa pozrieť, ako si urobiť perfektný strapatý účes v dvoch jednoduchých krokoch pomocou neuStyling texturizer

 1. krok – správne množstvo produktu
  Texturizer využijete do dlhých aj krátkych, rovných aj vlnitých vlasov. Dopraje vám ľahkú fixáciu a krásny lesk, dovolí vám naň siahnuť koľkokrát denne budete chcieť.
  Množstvo záleží na vás – do krátkeho mikáda a klasického hniezda použijete množstvo lieskového orieška, do polodlhých vĺn dáte lieskové oriešky dva. Do dlhých vlasov, ktorým chcete dopriať „mokrý efekt“, venujete množstvo veľkosti vlašského orecha
 2. krok – aplikácia
  Aplikácia je na ňom najjednoduchšia. Správne množstvo produktu si rozotriete v dlaniach a votriete do fénom vysušených vlasov a … HOTOVO.
  Krátke vlasy sú strapaté, vlny definované, dlhé vlasy majú správnu textúru.

Tip:

NeuStyling texturizer je ideálnym partnerom na zapletenie baby hair do vrkôčikov.

neuStyling texturizer

Flexibilné vlákno dodáva jednoducho „prestylingovateľnú“ definíciu a textúru. Nemastná, ľahká receptúra vytvára definíciu, ktorú možno ľahko pretvarovať.

Čím je jeho receptúra unikátna?

 • Vôňa je získavaná z čistých esenciálnych olejov z kaki,
 • extrakt z listov aloe vera upokojuje vlasy a pomáha kontrolovať frizz,
 • olej z marhuľových jadier pomáha vyhladiť kutikulu, ošetruje a dodáva lesk.

neuStyling texturizer™

100 g, DPC 12,00 €

photo by Filip Hudlický

www.neuma.cz

eshop.neuma.cz

https://www.instagram.com/neuma_cz_sk