Sweater weather. Sezóna pohodlných svetríkov zahájená!

Jeseň je pomaly za dverami, to znamená, že je čas siahnuť po pohodlnejších a teplejších kúskoch z vášho šatníka. Svetre a pulóvre sú perfektnou voľbou pre sychravejšie dni. Dajú sa štýlovo kombinovať  a budete sa v nich cítiť vždy komfortne.

Sveter ako kabát

Tieto dni je počasie veľmi nerozhodné. Krásny, letný deň sa môže ľahko zmeniť na upršaný a sychravý v priebehu minúty. Práve preto sú v tejto situácii ideálne kardigány  a predĺžené pulóvre. Krásne zahrejú a napriek tomu nepôsobia ťažko a hrubo ako keby ste siahli po bunde či kabáte. Navyše sa dajú perfektne skombinovať s opaskom a tým doladiť celý outfit.. Ďalšou variantov je úpletová či kožušinová vesta prehodená cez ľahšiu koženú bundičku. Rozhodne odporúčame vyskúšať.

Vrstvenie je základ

Ako sme už spomínali, počasie je tieto dni veľmi premenlivé. Ako teda prežiť v pohodlí a teple toto prechodné počasie bez toho, aby nám nebola zima? Vrstvite! Mnoho ľudí má pocit, že si vrstvením oblečenia pridajú kilá navyše. No kľúčom je vrstvenie viacero tenších vecí. Vyberte si voľnejší strih svetra, pod ktorý si ľahko môžete obliecť košeľu bez toho aby ste pôsobili naobliekane. Tričko, košeľa, svetrík či kardigán a voilá! Vyčarovali ste si perfektný outfit.

 

 

Il. fotografia: pinterest.com

Galéria: Twinset, cellbes.sk, La Femme, Pietro Filipi, Kara,