Peny s esenciálnymi olejmi

Sprchovacia pena, ktorá dokonale vyživí a zvláčni pokožku a je vhodná aj na holenie. Pokiaľ hľadáte produkt, ktorý splní všetky vaše potreby a očakávania, práve ste ho našli.

Sprchovacie peny Dove sú obohatené o esenciálne oleje, ktoré zvláčnia pokožku a zahalia ju do príjemnej dlhotrvajúcej vône. Pena je bohatá a ľahko rozotierateľná.

Väčšina žien používa pri holení žiletku, ale mnoho z nich pokožku na holenie nijako nepripravuje. To znamená, že sa holia buď na sucho, alebo len s vodou, čo nie je pre pokožku dobré. Bez správnej lubrikácie, žiletka spolu s chĺpkami odstráni aj vrchnú – ochrannú bariéru kože. Po holení je tak pokožka vysušená. S novou penou Dove je to inak. Stačí ju použiť ako penu na holenie a vďaka obsahu esencionálnych olejov bude pokožka i po zásahu žiletkou krásne vyživená a žiarivá.

Sprchovacie peny Dove môžete zakúpiť v troch variantoch – s ružovým, kokosovým alebo arganovým olejom. Dove nezabúda ani na pánov a prináša  Dove Men+Care vo variantách Clean Comfort a Extra Fresh.