Axis uzatvára partnerstvo s poprednými poskytovateľmi audio obsahu

Ozvučenie obchodov a predajní už síce má dlho svoje pevné miesto, však potenciál využitia hudby a zvuku na zlepšenie nálady nakupujúcich a zvýšenie predajov zostáva do značnej miery nedotknutý. Spoločnosť Axis uzavrela strategické partnerstvá, v rámci ktorých sa budú teraz jej sieťové audio technológie integrovať s niekoľkými službami, ktoré ponúkajú hudbu na základe predplatného, ​​a budú ponúkať sprievodnú hudbu predovšetkým do maloobchodných predajní. Vďaka partnerstvu s týmito hudobnými službami bude spoločnosť Axis teraz môcť ponúkať ucelené riešenie predajcom, ktorí si želajú ľahko ovládať všetky aspekty ozvučenie svojich obchodov.

Hudobný podmaz v predajniach a iných priestoroch významne ovplyvňuje správanie zákazníkov. Štúdia, ktorú spracovala spoločnosť Soundtrack Your Brand, jeden z nových partnerov spoločnosti Axis, zistila, že keď v prostredí reštaurácií hrá na pozadí hudba, ktorá zodpovedá charakteru značky, môžu sa tržby zvýšiť v priemere o 9,1% oproti situácii, keď je s ním štýl hudby v rozpore (štúdia je k dispozícii na tejto adrese). Sieťové audio technológie, ktoré Axis už teraz ponúka, majú široký rad rôznych využití, vrátane cieleného verejného rozhlasu a integrácie s analýzou videa. Vďaka partnerstvu s poskytovateľmi presne vyberanej hudby môže teraz spoločnosť Axis ponúkať ucelenú a ľahko ovládateľnú sadu audio riešení v zákazníckych priestoroch.

Spoločnosť Axis uzavrela partnerskú spoluprácu so spoločnosťami Soundtrack Your Brand, Royal Streaming, MUSIC2BIZ a Pinesker Media Company.

„Ozvučenie v obchodoch sa doposiaľ používa obvykle na privolanie príslušných zamestnancov a oznámenia pre zákazníkov alebo všeobecnú sprievodnú hudbu,“ poznamenáva Håkan Hansson, globálny produktový riaditeľ audio produktov spoločnosti Axis Communications. „Prieskumy však ukázali, že cielene vyberaná hudba v spojení so strategickými oznámeniami pre zákazníkov môže aktívne pobádať zákazníkov k nákupom. Spojenie sieťových audio zariadení Axis a partnerstva, ktoré sme dnes oznámili, umožnia predajcom využívať cielene vybranú hudbu a zvukové upútavky v celej ich predajnej sieti. Budú tak môcť zdôrazniť základné hodnoty, na ktorých ich značka stavia, a zlepšiť pocit zákazníkov pri nakupovaní – a to s vysokou spoľahlivosťou, ktorú zaručuje 100% digitálny systém.“

Tieto hudobné služby pre firmy sa môžu plne integrovať v rámci existujúcich sieťových reproduktorových systémov Axis bez nutnosti ďalšieho hardvéru alebo softvéru, čo umožňuje bezproblémové nasadenie okamžitých i plánovaných oznámenia spolu s cielene vybranou hudbou. Služby možno využiť aj u iných audiosystémov než spoločnosti Axis, a to vďaka využitiu sieťového prvku prepojenie audia AXIS C8033 Audio Bridge, ktorý umožňuje pripojiť ako analógové, tak digitálne audiosystémy.

Sieťové reproduktory Axis s integrovanými hudobnými službami umožňujú vedenie obchodných spoločností centrálne riadiť, aby na každej z pobočiek hrala zodpovedajúcu hudba.

Audio zariadenia spoločnosti Axis sú k dispozícii prostredníctvom distribučných kanálov spoločnosti Axis, zatiaľ čo streamované hudobné služby sú k dispozícii priamo u ich poskytovateľov.

Ak sa chcete dozvedieť viac o výhodách sieťových audiosystémov, navštívte stránku https://www.axis.com/products/audio.