Objavte v sebe šelmu: Veľkým hitom sezóny je leopardí vzor!


 Trend leopardích vzorov má vo zvyku v určitých intervaloch prichádzať a odchádzať…ale momentálne je na výslní a my sa z toho neskutočne tešíme!

Veď ako by sme mohli zabudnúť na 90’roky, kedy módna ikona Kate Moss odštartovala leopardie šialenstvo. A keďže sa móda neustále vracia, nebolo pre nás prekvapením, keď sme leopardie vzory pred časom opäť zahliadli aj na mólach svetových módnych značiek. Ako sa teda leopardí vzor nosí túto sezónu? 

Leopardí kabát

Jedným s top kúskov, ktorý by ste si určite mali zaobstarať je už ikonický leopardí kabát. Výrazná leopardia potlač vám dokonale doplní aj jednoduchý čierny outfit. Ak nie ste pripravená na veľké vzory vyskúšajte napríklad koženú bundu s leopardím detailom. Veľmi dobre sa kombinuje s džínsami a jednoduchým tričkom.

Šaty a kabelka

Veľmi zaujímavým kúskom sú šaty s leopardím vzorom. Avšak pozor! Zabudnite na obtiahnuté mini šaty a stavte skôr na voľnejšie a padavejšie kúsky. Môžete skúsiť aj nadčasovú kombináciu vzorovanej tuniky a čiernych džínsov,alebo sukne.

Zaujímavým prepojením sú aj topánky s týmto trendy vzorom. Hoci sú čižmy s leopardom príliš, tenisky alebo mokasíny sú tou správnou voľbou.
A nesmieme zabudnúť ani na doplnky. Ak chcete leopardí vzor zakomponovať do vášho outfitu iba v podobe jedného detailu, rozhodne siahnite po kabelke.

Kombinujte leoparda s farbami

Aj keď je prepojenie leopardieho vzoru a čierneho oufitu nestarnúca klasika, neprepadnite omylu, že sa tento výrazný vzor dá nosiť iba v kombinácii s čiernou farbou. Krásne vynikne aj s červenou či ružovou. Keďže je však vzor sám o sebe výrazný voľte v pri outfitoch skôr jednoduchšie strihy.

Galéria: cellbes.sk, Twinset, Zanela.sk