Silvester na chate: Oslávte koniec roka pohodlne

Je ťažké uveriť, že je tu opäť čas kedy starému roku zamávame na rozlúčku. Popri blížiacich sa sviatkoch treba myslieť aj na to, ako privítať ten nový.  Jednou z príjemných možností, je stráviť Nový rok na chate s priateľmi alebo rodinou. A na čo v tom prípade nesmiete zabudnúť pri balení?

Vždy v teple

Čo sa oblečenia týka, s novoročným party outfitom s flitrami  na chate veľmi neuspejete. Do kufra si rozhodne zbaľte radšej pohodlné nohavice či tepláky a teplú bundičku. Na chatách býva často chladno, preto nezabudnite ani na teplé ponožky a papuče. Samozrejme, vám nesmie chýbať aj nejaký štýlový sveter s kožušinou alebo maxi rolák. Ďalšia vec, ktorú budete na chate milovať je jednoznačne aj teplá, hrubá deka. Nič nie je príjemnejšie než si sadnúť do kresla pri krbe, zababúšená, so šálkou teplého kakaa či čaju.

Atmosféra do kufra

Ak prichádzate na chatu s priateľmi, určite si chcete spríjemniť pobyt a prispôsobiť si ju na privítanie Nového roka. Okrem vtipných silvestrovských doplnkov si môžete  zaobstarať aj veľmi populárnu svetelnú reťaz, ktorá vám čarovne osvetlí miestnosť. Ľahko sa skladuje, balí do cestovnej tašky, či kufra a zabezpečí vám nádhernú výzdobu. Dokonalú atmosféru vám navodí aj príjemná vôňa, preto nezabudnite ani na vonnú sviečku. Drevitá, korenistá vôňa pripomínajúca romantiku zasneženej krajiny vám vykúzli tú pravú novoročnú atmosféru.

Fotografie: cellbes.sk, Twinset, bytove-parfemy.sk,