Pneumatiky Goodyear Wrangler DuraTrac s ďalším úspechom

Značka Goodyear si pripísala ďalší úspech v čitateľskej ankete nemeckého časopisu Off Road. Tento rok vyhlásili jeho čitatelia Wrangler DuraTrac opäť za najlepšie offroadové pneumatiky na trhu, a to už piatykrát za sebou.

Čitatelia časopisu Off Road mohli vyberať z celkom jedenástich nominovaných výrobkov. Víťazne zo súťaže vyšli Wrangler DuraTrac, ktoré získali celkom 21,3 percenta všetkých hlasov. Hodnotenia sa zúčastnilo viac ako 20 tisíc čitateľov, ktorí nominovali ako svoju najobľúbenejšiu offroadovú pneumatiku, tak aj najobľúbenejší offroad.

Goodyear Wrangler DuraTrac je skonštruovaná  špeciálne pre náročnou offroadovú jazdu. Vďaka svojej odolnosti a všestrannosti pomáha zvládnuť aj veľmi ťažký terén.

Túto cenu považujeme za obzvlášť významnú, pretože čitateliai časopisu Off Road sú skutoční odborníci a kladú na offroadové pneumatiky vysoké požiadavky. Ich hodnotenie potvrdzuje, že Wrangler DuraTrac dokáže splniť to, čo sľubuje,” povedal Mike Rytokoski, marketingový riaditeľ spoločnosti Goodyear v Európe.

Cena za voľbu čitateľov časopisu Off Road má za sebou dlhú tradíciu výberu najlepších offroadových vozidiel. Udeľuje sa od roku 1982, ale cena za najlepšie offroadové pneumatiky vznikla iba pred piatimi rokmi. Goodyear v nej zatiaľ vždy zvíťazil.