Uhasí „požiar“ v intímnych ženských zónach

Mykózy, vaginálne infekcie, pocit pálenia či výtok dokážu riadne znepríjemniť život. Kľúčovou sa vtedy stáva vhodne zvolená intímna hygiena, zohľadňujúca špecifiká intímnych partií. Zatiaľ čo vo vnútri pošvy panuje mierne kyslé prostredie, v oblasti vonkajších rodidiel by malo byť pH mierne zásadité. Pri mykotických ochoreniach môžu nevhodne zvolené prípravky na očistu stav ešte zhoršovať.

„Prekyslené“ prostredie totiž praje rastu a množeniu kvasiniek a choroboplodných zárodkov, preto sa namiesto prípravkov s kyslým pH či pridanou kyselinou mliečnou odporúčajú čistiace gély, peny a emulzie s mierne zásaditým pH. Takými s hodnotou blížiacou sa 8 sú prípravky francúzskej značky Saforelle. Parížanky aj ženy z iných miest krajiny galského kohúta na čistiace gély, krémy, vlhčené obrúsky a čistiacu penu Saforelle nedajú dopustiť už takmer štvrťstoročie. Vyrobené pod drobnohľadom dermatológov a gynekológov prinášajú pocit úľavy, čistoty a intímneho komfortu.

Obsahujú regenerujúci antialergén alantoín a patentovaný extrakt z liečivej byliny lopúcha väčšieho, tzv. Dynaphytols®, ktorý podráždenú pokožku upokojí, zmierni svrbenie a bráni rastu baktérií a kvasiniek. Nie sú v nich parabény, konzervačné látky ani farbivá, čo minimalizuje riziko vzniku alergií. Namiesto klasického mydla je v nich použitá moderná čistiaca látka – detergent, takže aj pri minimálnej penivosti dôkladne vyčistia a v citlivej zóne nastolia pocit pohody. Jemne parfumované levanduľovou silicou výborne poslúžia v čase „požiaru“ tam dole, počas menštruácie, po holení, depilácii i na cestách.

www.saforelle.eu

Súťaž:

Ako sa volá čistiaca látka v Saforelle?

Svoje odpovede môžete posielať mailom na adresu redakcia@vkocke.sk až do 15. septembra 2017. Ako predmet správy použite “súťaž –Saforelle

Súťažíte o:

traja z vás získajú produkt Saforelle.

Výhercov kontaktujeme e-mailom, alebo telefonicky v prípade, že uvedú tento kontakt do svojej odpovede.

Všeobecné súťažné podmienky
Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Podmienkou súťaže je odoslať správnu odpoveď e-mailom na adresu redakcie (redakcia@vkocke.sk) v čase realizácie súťaže. Súťažiaci sa stáva účastníkom súťaže po splnení tejto podmienky. Vyžrebovanie výhercu súťaže sa bude realizovať do troch dní po ukončení súťaže, ak nebude oznámené inak. Do žrebovania budú zaradení len tí súťažiaci, ktorí odošlú v stanovenom čase správnu odpoveď a spĺňajú podmienky uvedené v týchto pravidlách. Výhercovia budú kontaktovaní mailom. Účastníci tejto súťaže sa jej zúčastňujú s vedomím, že nemôžu požadovať výhru v inom rozsahu okrem rozsahu, aký určí usporiadateľ. Účastníci tejto súťaže sú si súčasne vedomí toho, že v zmysle § 845 Občianskeho zákonníka č. 40/1964 Zb. v platnom znení nemožno výhry vymáhať a to ani prostredníctvom súdu. V prípade tlačovej chyby o tejto súťaži usporiadateľ za toto nenesie zodpovednosť. Ak je výherca neplnoletý, bude automaticky diskvalifikovaný. Výhry budú odovzdané len tým vyžrebovaným účastníkom súťaže, ktorí dodržia pravidlá tejto súťaže, splnia podmienky v nich stanovené a ich nárok bude usporiadateľom potvrdený. Výhru odovzdá usporiadateľ alebo ním poverená osoba. V prípade sporu o platnosti nároku na výhru vloženú do tejto súťaže je rozhodujúce rozhodnutie usporiadateľa. Usporiadateľ bude výhercu kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy. Vecné výhry budú jednotlivým výhercom odovzdané osobne alebo zasielané poštou resp. zásielkovou službou na adresu, ktorú uvedú. Pred odovzdaním výhier sa osoba preberajúca výhru musí preukázať osobným dokladom. V prípade, že si výherca výhru neprevezme alebo nepreukáže splnenie podmienok na odovzdanie výhry do 14 dní od prvého informovania o výhre Usporiadateľom, výhra prepadá v prospech usporiadateľa. Účastník zapojením sa do tejto súťaže dáva usporiadateľovi v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas na spracovanie svojich osobných údajov pre potreby tejto súťaže v zmysle § 65 zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách súhlas na volanie alebo zasielanie SMS na číslo telefónu poskytnuté v registračnom formulári na účely priameho marketingu. V prípade výhry dáva účastník súťaže súhlas so zverejnením celého mena a obce na www.vkocke.sk, prípadne aj na facebookovskej stránke. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel. Účasťou v tejto súťaži vyjadrujú jej účastníci súhlas s pravidlami tejto súťaže a s ich záväznosťou