AVON Pochod s množstvom noviniek, ale stále s rovnakou myšlienkou – pomáhať!

Spoločnosť AVON Cosmetics každoročne podporuje boj za zdravé prsia prostredníctvom projektu AVON Pochod proti rakovine prsníka. Ani tento rok tomu nebude inak, avšak prichádza s mnohými novinkami spojenými práve s týmto ružovým podujatím.                                             

V poradí už 9. ročník AVON Pochodu proti rakovine prsníka sa bude konať 17. júna v Bratislave. Prinesie so sebou množstvo dobrej nálady a bohatý celodenný program, ktorý budú môcť stráviť rodiny s deťmi v krásnom prostredí Bratislavského hradu, konkrétne v areáli Východnej terasy. O zábavu ratolestí bude postarané vďaka detskej zóne, rodičia zas môžu načerpať sily a občerstviť sa v príjemnom prostredí, keďže stromy v areáli poskytujú tieň ako stvorený na oddychové posedenie. Podujatie tak naberie piknikového ducha, stačí ak si návštevníci prinesú svoju deku. V rámci bohatého programu vystúpi Jana Kirschner, Polemic, POPS ft. Lukáš Adamec, Klnka – detský folklórny súbor, Campana Batucada – bubnová show a mnohí ďalší. Návštevníci sa môžu tešiť aj na autogramiádu, talk show a veľa ďalších aktivít, pričom najmladších potešia detské vystúpenia, divadielko či nafukovací hrad.

V popoludňajších hodinách v rámci programu AVON Pochodu spoločne vyrazíme na symbolickú prechádzku, ktorá povedie historickým centrom hlavného mesta. Trasa nebude bezbariérová, ale ani náročná, jej dĺžka bude menej ako 3 km.

Tradične podporia toto podujatie aj tváre projektu AVON proti rakovine prsníka, ku ktorým sa aktuálne pripojila aj Soňa Skoncová, známa slovenská modelka a moderátorka. Tá sa rozhodla pridať do rodiny ambasádorov a chce rovnako ako oni šíriť posolstvo tohto projektu. Stala sa aj účastníčkou tohtoročnej kampane „Nerieš“, spolu s ďalšími tvárami a aj bojovníčkami, ktoré majú osobnú skúsenosť s rakovinou prsníka. Nerieš je heslom tohtoročného AVON Pochodu, ktoré má všetkým pripomenúť, že pri dnešnom hektickom životnom štýle, zabúdame na to podstatné, na naše zdravie. Veľakrát riešime malichernosti, a to nielen v každodennom zhone, ale aj v súvislosti s AVON Pochodom. Či vyzeráme dobre, či bude vystupovať naša obľúbená kapela, alebo aké bude počasie. Skúsme sa preto povzniesť nad tieto nepodstatné veci a zamerajme sa hlavne na to, že účasťou na podujatí vyjadríme spolupatričnosť, pomoc a podporu všetkým ženám a rodinám, ktoré s rakovinou bojujú. S touto myšlienkou sa stotožňujú aj tváre kampane, ktoré chcú inšpirovať všetkých ľudí, aby sa rovnako zaujímali o tematiku rakoviny prsníka a prišli ako aj ony, podporiť správnu vec. „Som nesmierne rada, že môžem byť súčasťou takého významného projektu. Už len príprava kampane bola pre mňa obrovskou skúsenosťou, kedy som mala možnosť stretnúť sa s tak skvelými a silnými ženami. Úprimne sa teším na AVON Pochod a verím, že bude pre mňa doslova zážitkom, na ktorý sa len tak nezabúda,“ uviedla Soňa Skoncová.

Vstupenkou na podujatie bude Tričko proti rakovina prsníka 2017*, ktoré navrhol mladý a talentovaný návrhár Lukáš Macháček. V ponuke je dámska, pánska aj detská verzia trička. Jeho rukopis je viditeľný na každom modeli, keďže sú kvalitné, nadčasové a na zadnej časti majú štýlové prešitie, typické pre Lukášovu tvorbu.

Dámske tričko je z kvalitného materiálu, má vzdušný strih a dá sa nosiť ako krátke šaty k legínam alebo ako tunika k nohaviciam či sukni. Pribalená je k nemu aj saténová stuha, ktorú si môžu dámy uviazať na pás, boky alebo použiť ako ozdobu do vlasov. Po stranách trička sú vrecká, a tiež dva otvory, cez ktoré je tiež možné stuhu previazať. V ponuke je v dvoch veľkostiach S/M a L/XL. Pánske tričko zas vyniká svojim jednoduchým, ale zároveň štýlovým strihom, ktorý pristane každému. Je zo stopercentnej bavlny a v ponuke je vo veľkostiach M/L a XL/XXL. Detské tričko je vhodné pre chlapcov aj dievčatá od 3 do 12 rokov, vďaka jeho univerzálnej veľkosti a aj šedo-mentolovej farbe. V prednej časti má roztomilú klokanku, ktorú deti určite ocenia. Tričko je možné si zakúpiť prostredníctvom AVON Lady/AVON Gentlemana, v e-shope na stránke www.zdraveprsia.sk či priamo na mieste konania AVON Pochodu. Každý návštevník navyše získava kúpou trička aj vstup zadarmo na prehliadku Bratislavského hradu. Vstup do areálu bude povolený v Tričku proti rakovine prsníka 2017, deti do 12 rokov v sprievode dospelej osoby majú vstup zdarma.

Zisk z predaja tričiek poputuje na konto verejnej zbierky AVON Pochod 2017, realizovanej občianskym združením Amazonky. Viac informácií o AVON Pochode nájdete na webovej stránke www.zdraveprsia.sk a na Facebook-ovom profile Avon proti rakovine prsníka.

*Tričká sú predávané v mene a na účet občianskeho združenia Amazonky. Zisk z predaja zakúpených tričiek putuje na konto verejnej zbierky “AVON Pochod 2017″, realizovanej občianskym združením Amazonky, povolenie číslo: SVS-OVS2-2016/035805, registrovaná pod číslom zbierky 000-2016-035805 a bude použitý na programy boja proti rakovine prsníka.