Ružové žuvanie Orbit Bubblemint v novej dóze a vždy po ruke

Typické ružové balenie žuvačiek bez cukru Orbit Bubblemint si teraz môžete zaobstarať v praktickej dóze a žuvačku tak budete mať vždy po ruke. Netradičná príchuť, ktorá si už našla množstvo priaznivcov, kombinuje ovocie so sviežou mätou. Zaujímavá chuť s prekvapivým chladivým efektom v hravom ružovom balení je teraz k dostaniu v bežnej maloobchodnej sieti vo forme 46 ks dražé za odporúčanú cenu 1,99 EUR.

Táto praktická dóza skrýva nie len dostatočnú zásobu žuvačiek, ale je tiež šikovným spoločníkom na cestách, počas dňa vždy po ruke, v kancelárii, alebo po každom jedle či pití. Benefit v podobe sviežeho dychu, krásnych zdravých zubov a sebavedomého úsmevu si tak môžete dopriať aj v tej najnáročnejšej situácii a vďaka obľúbenej príchuti Bubblemint sa v spomienkach vrátiť do detských čias.

Dózu schováte do každej kabelky alebo batohu, svoje miesto si určite nájde v aute, na pracovnom stole alebo doma na poličke. Ružové žuvanie – to je štýlový doplnok v podobe dózy Orbit Bubblemint ktorá zaistí, že zásoba žuvačiek bez cukru len tak nezmizne.

Viac na www.OrbitKlub.sk