Ellie Goulding a spoločnosť DEICHMANN predstavujú v Londýne prvú spoločnú kolekciu obuvi

Najväčší maloobchodník s obuvou v Európe, spoločnosť DEICHMANN, usporiadal v utorok večer spolu sbritskou speváčkou Ellie Goulding exkluzívne predstavenie prvej spoločnej kolekcie obuvi. Podujatie sa konalo vLondýne. V populárnych priestoroch MC Motors bola vybranému okruhu medzinárodných novinárov, blogerov a prominentných osobností počas módnej šou predstavená nová kolekcia „Ellie Goulding for DEICHMANN“ a hostia sa zúčastnili aj na živom akustickom vystúpení tejto popovej hviezdy.

„Pre mňa je obuv výrazom momentálnej nálady. Uvedenie vlastnej kolekcie mi umožňuje vyjadriť môj štýl. Moja kolekcia obsahuje modely na každú príležitosť – naozaj sa neviem rozhodnúť, či nosím radšej podpätky, alebo sandále – stále ich striedam,“ hovorí Ellie Goulding, ktorá ovládla hudobné rebríčky hitmi ako „Love me like you do“ a „Burn“ a ktorá navyše patrí medzi najúspešnejšie britské sólové umelkyne za uplynulé desaťročie. Spolu so spoločnosťou DEICHMANN včera večer, deň predzačiatkom predaja týchto modelov, slávnostne predstavila svoju kolekciu v domovskom Londýne.

Medzi hosťami, ktorí na podujatie kráčali tentokrát po zelenom koberci, nie počervenom, boli zastúpení redaktori, vplyvné osobnosti a celebrity z celej Európy. Vďaka prítomnosti 21ročnej Lady Amelie Windsor, členky britskej kráľovskej rodiny, bola na akcii zastúpená aj britská monarchia. Ďalšími hosťami boli Lilly Becker, manželka Borisa Beckera, rakúska herečka a moderátorka Mirjam Weichselbraun, dánska herečka Julie Zangenberg, švédska speváčka Peg Parnevik, holandská moderátorka Sylvie Meis či britské herečky Stephanie Davis a Jennifer Metcalfe a mnoho ďalších.

Svoju premiéru v tento večer mal i televízny spot ku kampani, ktorý realizoval hviezdny režisér Emil Nava a tento spot bol v utorok po prvý raz predstavený publiku.

Tenisky, etno sandále, podpätky, platformy, espadrilky alebo šľapky na podpätku – celá kolekcia „Ellie Goulding for DEICHMANN“ sa nesie v duchu motta „Kráčaj v štýle hviezd“ („Rock your Look“). Pestré farby, extravagantné tvary, individuálne opracovanie alebo nity v rockovom duchu pritom prepožičiavajú štýlovým kúskom tú pravú osobitosť. Kolekcia „Ellie Goulding for DEICHMANN“ je odteraz dostupná vo všetkých predajniach a v internetovom obchode na www.deichmann.com. Modely stoja od 19,90 do 39,90 €.

Kolekcia je v ponuke predajní a internetových obchodov skupiny DEICHMANN celkovo v 21 európskych krajinách.