Športová značka 4F otvorí už čoskoro prvé obchody na Slovensku!

Športová značka 4F otvorí svoje prvé obchody v nákupnom centre Forum v Poprade a Mirage v Žiline už 28. októbra. Tretí značkový obchod sa sprístupní v nákupnom centre Centro v Nitre 11. novembra. Otvorením pvých troch obchodov vstupuje poľská značka 4F oficiálne na slovenský trh. K dispozícii pre verejnosť bude už kolekcia jeseň/zima 2016, ktorej hlavnými témami sú šport, príroda a aktivita. Ponuka značky je veľmi široká, a to z hľadiska funkcionality, ako aj farieb, a súčasne vyrobená tými najlepšími technológiami.

V súčasnosti tvoria predajnú sieť značky 4F takmer dve stovky obchodov v Poľsku, tri obchody v Lotyšsku, jeden v Českej republike a tri v Rumunsku. Značka je navyše zastúpená aj v troch stovkách viacznačkových predajní v dvadsiatichsiedmych štátoch Európy. Päťročný plán spoločnosti OTCF, ktorá vlastní značku 4F, počíta s postupným nárastom predaja na nových trhoch, ktoré zahŕňajú Strednú aj Východnú Európu.

Kolekcia jeseň/zima 2016 je zameraná na sofistikované športové technológie. Oblečenie je vyrobené technológiou bez stehov, takže dokonale sadne na akýkoľvek typ postavy. Použité materiály navyše rýchlo absorbujú vlhkosť, takže pokožku zanechávajú suchú. Ich súčasťou sú aj sieťky, ktoré slúžia na ventilačné účely. Medzi farbami dominuje čierna, sivá a námornícka modrá s ružovými a zelenými prvkami.

Okrem bežných zákazníkov dodáva značka 4F oblečenie už niekoľko rokov aj pre profesionálne športové zväzy lyžiarov, biatlonistov, či atlétov. V rámci Letných Olympijských hier 2016 obliekla 4F športové tými z Poľska, Lotyšska a Srbska.