Vystúpte z davu s Logitech C922

Spoločnosť Logitech dnes uvádza svoju najnovšiu webovú kameru Logitech® C922 Pro Stream Webcam. Je navrhnutá s cieľom splniť nároky všetkých, čo berú streamovanie naozaj vážne, takže vám model C922 Pro Stream Webcam umožní streamovať a zaznamenávať života plné a realistické videá s rozlíšením 1080p pri snímkovej frekvencii 30 fps alebo v rozlíšení 720p pri 60 fps, má softvér pre dynamické nahradenie pozadia od firmy Personify a trojmesačnú prémiovú licenciu na ukladanie a streamovanie videí od spoločnosti XSplit. Webová kamera C922 tiež prichádza so stolným polohovateľným statívom, ktorý vám pri streamovaní umožní nastaviť kameru do toho najvhodnejšieho uhlu.

100316_0838_Vystptezdav3.jpg

„Počas ostatných rokov došlo k prudkému rozvoju sociálnych video platforiem, ako napríklad Twitch, a vzhľadom k faktu, že len táto platforma hostí viac ako 2 milióny streamerov, sa navždy zmenil spôsob, akým sa dnešná nová generácia hráčov učí hrať a ako sa o hrach dozvedajú,“ povedal Guillaume Bourelly, produktový riaditeľ portfólia webových kamier v spoločnosti Logitech. „Vďaka kamere C922 Pro Stream Webcam posúvame prenosy z hrania počítačových hier na novú úroveň, aby ste mohli ľahko a profesionálne cez video ukázať ako hráte, lepšie sa zapojiť do vašej komunity a vystúpiť z davu.“

S webovou kamerou C922 Pro Stream Webcam môžete prenášať video v HD rozlíšení so snímkovou frekvenciou 60 fps, ktorá sprostredkuje plynulejší pohyb, aby diváci mohli zreteľne vidieť každý detail vášho hrania v rovnakej rýchlosti zobrazovania, akú pri hre používate. Webová kamera je navyše vybavená funkciou dynamickej výmeny pozadia, ktorá využíva inteligentné rozpoznávanie tvarov pre odlíšenie hráčov od pozadia bez nutnosti používať zelené plátno. Hráči potom môžu prekryť obraz na hernom streame pomocou obľúbených aplikácií na prenos herných streamov, napríklad OBS a XSplit.

Spoločnosť Logitech prevzala tie najlepšie vlastnosti, vďaka ktorým získal predošlý model Logitech HD Pro Webcam C920 mnohé ocenenia a stal sa najodporúčanejšou webovou kamerou zo strany profesionálnych hráčov a vlogerov, a tento odkaz ďalej vylepšila pre dosiahnutie ešte lepšieho zážitku z kvalitného obrazu. Vďaka automatickej korekciu pri nízkej hladine osvetlenia a rýchlemu automatickému ostrenie sa kamera C922 Pro Stream Webcam dokáže prispôsobiť blikajúcim svetlám v miestnosti alebo situácii, keď používate viac počítačových monitorov, takže môžete streamovať ostré a zreteľné video aj v prítmí. A nezáleží ani na uhle, z ktorého „vysielate“, pretože dvaja všesmerové mikrofóny s funkciou potlačenia okolitého hluku zaistia čistý stereo zvuk bez výpadkov počas streamovania alebo nahrávania videa.

Spoločnosť Logitech úzko spolupracovala s prednou firmou v oblasti herných streamov XSplit na integrácii ich obľúbených aplikácií pre živý prenos a záznam videí do webovej kamery C922 Pro Stream Webcam pridaním preddefinovaných nastavení a funkcií, aby mal používateľ čo najlepší zážitok. Kamera C922 Pro Stream Webcam sa dodáva s trojmesačnou prémiovou licenciou spoločnosti XSplit, ktorá zahŕňa kompletný prístup k nástrojom a funkciám na profesionálnej úrovni poskytujúcich aplikácie XSplit Broadcaster a XSplit Gamecaster, aby ste mohli ihneď po vybalení začať streamovať.

Webová kamera Logitech C922 Pro Stream Webcam je už k dispozícii na stránkach Logitech.com za odporúčanú maloobchodnú cenu 99,99€. Podrobnejšie informácie sú k dispozícii na adrese Logitech.com nebo na našom blogu.