Nový rad Moto Z s Moto Mods: Premení váš smartfón lusknutím prstov.

Predstavujeme si svet, kde ľudia nie sú obmedzovaní tým, čo v danom čase poskytuje ich výrobca smartfónov. Naopak, podľa nášho názoru by ľudia mali mať možnosť vybrať si funkcie a schopnosti svojho smartfónu.

Vyrobený z materiálov ako hliník a nerezová oceľ, ktoré sa používajú pri výrobe vojenských lietadiel, tento očarujúci nový smartfón Moto Z je odolný, a zároveň tenký ako britva – len 5,2mm – a ultra ľahký s 5.5” Quad HD AMOLED displejom. Je tiež neuveriteľne výkonný vďaka procesoru Qualcomm® SnapdragonTM 820, 4GB kapacitou RAM a 32GB alebo 64GB vnútorného úložiska. A viac miesta na fotky, videá a aplikácie môžete získať pridaním microSD karty s veľkosťou až do 2TB.

Vieme, že dokonalý moment neznamená vždy dokonalé podmienky, a preto má Moto Z 13MP fotoaparát s vysokým rozlíšením, optickým stabilizátorom obrazu a laserovým automatickým zaostrovaním, ktoré vám pomôžu robiť nádherné, vierohodné zábery pri akomkoľvek osvetlení. Predný 5MP fotoaparát má širokouhlý objektív, vďaka čomu sa do záberu zmestia všetci vaši priatelia. S extra bleskom na prednej strane bude každý na skupinovej fotke vyzerať čo najlepšie – dokonca aj pri slabom osvetlení.

Vode odpudivý povrch znamená, že mu neprekáža dážď, ostriekanie vodou ani vyliate tekutiny. Už vás nebaví zápasiť s vašim telefónom, aby ste ho zapli a prihlásili sa? S našou čítačkou odtlačkov prstov vám na okamžité prebudenie telefónu stačí jeden dotyk. S výdržou batérie až do 30 hodín vydrží celý deň až do noci a nemusíte sa zastaviť a dobíjať. Ak budete predsa potrebovať trochu dobiť, s TurboPower získate až 8 hodín energie len za 15 minút.

Preneste svoje nápady do života

Máte nejaký skvelý nápad pre Moto Mod? Nielenže stále pracujeme na ďalších Moto Mods, ktorými chceme prispieť do tohto ekosystému, poskytujeme tiež otvorenú architektúru a nástroje, aby ste do života preniesli aj svoj vlastný nápad. Prostredníctvom vývojárskeho programu Moto Mods Developer Program, malí vývojári pre etablované podniky budú mať nevídanú príležitosť, aby mohli budovať kompletný ekosystém, maximalizujúci inovácie a meniaci budúcnosť mobilných technológii.

Potrebujete trochu pomôcť so svojim nápadom pre Moto Mods? Podržíme vás: Skupina Lenovo Capital and Incubator Group (LCIG) bude vyčleňovať počiatočné financie na podporu inovácií na platforme Moto Mods. Okrem toho LCIG už vyčlenila finančný fond v hodnote 1,000,000 USD pre jednotlivca alebo spoločnosť, ktorý do 31.marca 2017 vytvorí najlepší prototyp Moto Mods.

Viac informácií o vývojovom balíčku Moto Mods Development Kit, ako aj procese certifikácie nájdete na developer.motorola.com.