Dovolenkový manuál pre vašu pokožku. Vyhrajte produkty, s ktorými ho môžete vyskúšať v praxi.

Formu do plaviek ste už vyladili, outfity sú nakúpené, hotel a fakultatívne výlety vybavené, kufor je už takmer zbalený Aby ste si vytúžený oddych skutočne užili, prináša vám CD kozmetika zopár tipov, na čo by ste ani počas dovolenky nemali zabúdať.

Koľko batožiny je tak akurát?

Mať navyše jedno tričko a jednu sukňu, to je istota, že hoci aj zmoknete, vždy budete mať čo na seba. pozornosť venujte vhodnú kozmetiku, pretože kým vy dovolenkujete, vaša pokožka je v plnom pracovnom nasadení.

Misia: Krásne opálenie

Základom dovolenkovej výbavy je kvalitný opaľovací krém s vhodným UV filtrom.  Odporúčanie dermatológov: začínať by ste mali s vyšším UV filtrom a postupne ho znižovať. Pravidelne sa natierajte po každom kúpaní. Nezabúdajte na pery.  Vysušené a bolestivo popraskané piery pravidelne ošetrujte balzamom na pery s UV filtrom.

Keď menej je viac

Ak sa chcete vyhnúť nepríjemným alergickým reakciám, ktoré sú sprevádzané začervenaním, svrbením či žihľavkou, mali by ste sa na pláž vybrať len s opaľovacím krémom. Dermatológovia totiž upozorňujú, že make-up, krémy, parfumy či dokonca dezodoranty, najmä tie s alumíniovými soľami, obsahujú látky, ktoré v kombinácii s páliacim slnkom dokážu našej pokožke vážne uškodiť. Nechajte si radšej nanášanie dezodorantu a make-upu na prípravy na večerný program. Ak túžite po jemnej starostlivosti o pokožku vášho podpazušia, vyskúšajte CD dezodoranty. Záleží len na vás, či dáte prednosť roll-onu, spreju alebo rozprašovaču. Pocíťte závan sviežosti s vôňou granátového jablka, lekna, citrusov alebo pomarančového kvetu.

Hydratácia je základ úspechu

Celodenný pobyt na ostrom slnku a slaná voda vysuši aj tú najmastnejšiu pokožku.  Ak máte suchú či citlivú pokožku, nenechajte slanú morskú vodu na tele zaschnúť. Väčšina pláží so zázemím má sprchu so sladkou vodou. Sprchovací gél si však nechajte len na večerný kúpeľ po návrate na izbu. Unavená a čerstvo opálená pokožka si zaslúži, aby ste jej venovali špeciálnu starostlivosť. Používajte iba produkty s ľahkým zložením bez zbytočných kontroverzných látok, ako sú napríklad sprchovacie gély od CD. V ich zložení nenájdete žiadne minerálne oleje, silikóny, parabény či umelé farbivá. Zároveň obsahujú len výťažky z rastlín a žiadne zložky živočíšneho pôvodu.

Súťažná otázka:

Aké zloženie sa nachádza v sprchových géloch od CD ?

Svoje odpovede môžete posielať mailom na adresu redakcia@vkocke.sk až do 19. júla 2016. Ako predmet správy použite “súťaž – CD, gely”. 

Traja z vás získajú tento produkt. Výhercov kontaktujeme e-mailom, alebo telefónom, pokiaľ uvedú tento kontakt do svojej odpovede.

Všeobecné súťažné podmienky
Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Podmienkou súťaže je odoslať správnu odpoveď e-mailom na adresu redakcie (redakcia@vkocke.sk) v čase realizácie súťaže. Súťažiaci sa stáva účastníkom súťaže po splnení tejto podmienky. Vyžrebovanie výhercu súťaže sa bude realizovať do troch dní po ukončení súťaže, ak nebude oznámené inak. Do žrebovania budú zaradení len tí súťažiaci, ktorí odošlú v stanovenom čase správnu odpoveď a spĺňajú podmienky uvedené v týchto pravidlách. Výhercovia budú kontaktovaní mailom. Účastníci tejto súťaže sa jej zúčastňujú s vedomím, že nemôžu požadovať výhru v inom rozsahu okrem rozsahu, aký určí usporiadateľ. Účastníci tejto súťaže sú si súčasne vedomí toho, že v zmysle § 845 Občianskeho zákonníka č. 40/1964 Zb. v platnom znení nemožno výhry vymáhať a to ani prostredníctvom súdu. V prípade tlačovej chyby o tejto súťaži usporiadateľ za toto nenesie zodpovednosť. Ak je výherca neplnoletý, bude automaticky diskvalifikovaný. Výhry budú odovzdané len tým vyžrebovaným účastníkom súťaže, ktorí dodržia pravidlá tejto súťaže, splnia podmienky v nich stanovené a ich nárok bude usporiadateľom potvrdený. Výhru odovzdá usporiadateľ alebo ním poverená osoba. V prípade sporu o platnosti nároku na výhru vloženú do tejto súťaže je rozhodujúce rozhodnutie usporiadateľa. Usporiadateľ bude výhercu kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy. Vecné výhry budú jednotlivým výhercom odovzdané osobne alebo zasielané poštou resp. zásielkovou službou na adresu, ktorú uvedú. Pred odovzdaním výhier sa osoba preberajúca výhru musí preukázať osobným dokladom. V prípade, že si výherca výhru neprevezme alebo nepreukáže splnenie podmienok na odovzdanie výhry do 14 dní od prvého informovania o výhre Usporiadateľom, výhra prepadá v prospech usporiadateľa. Účastník zapojením sa do tejto súťaže dáva usporiadateľovi v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas na spracovanie svojich osobných údajov pre potreby tejto súťaže v zmysle § 65 zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách súhlas na volanie alebo zasielanie SMS na číslo telefónu poskytnuté v registračnom formulári na účely priameho marketingu. V prípade výhry dáva účastník súťaže súhlas so zverejnením celého mena a obce na www.vkocke.sk, prípadne aj na facebookovskej stránke. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel. Účasťou v tejto súťaži vyjadrujú jej účastníci súhlas s pravidlami tejto súťaže a s ich záväznosťou.