Samsung rozširuje KNOX

Samsung KNOX, oceňovaná bezpečnostná platforma, sa rozširuje. Nebude už využívaná iba pre zabezpečenie smartfónov, najnovšie bude súčasťou všetkých podnikových riešení a služieb spoločnosti Samsung. Ponúkne balík účelných, inovatívnych a intuitívnych obchodných nástrojov, ktoré sú v súlade so spôsobmi, akými ľudia pracujú.

Bezpečná kompatibilita s viacerými zariadeniami

Dôležitým krokom v rozširovaní využitia Samsung KNOX je jeho bezpečnostné pokrytie zariadení Samsung – od vlajkových lodí až po zariadenia strednej triedy. Okrem toho je Samsung KNOX súčasťou nositeľných zariadení Samsung Gear S2. Celkovo to teda znamená, že výhody zabezpečenia bude môcť využívať ešte viac majiteľov zariadení Samsung.

Rozšírená platforma do riadenej interoperability

Samsung KNOX sa vyznačuje multiplatformovou interoperabilitou, takže je schopný pracovať s existujúcimi IT nástrojmi. Táto interoperabilita sa novo rozšíri nad rámec operačného systému Android, aby zahŕňala operačný systém Tizen. Funguje bezproblémovo tiež s rôznymi riešeniami Internetu vecí, vďaka otvoreným API a SDK. Okrem toho ho podporuje viac ako 120 poskytovateľov správy podnikovej mobility (EMM) po celom svete. A funguje aj v súlade so všetkými obľúbenými spôsobmi jednorazového prihlásenia (SSO) a riešeniami virtuálnych súkromných sietí (VPN), aby zachoval doterajšie investície podnikov do IT.

Nad rámec zabezpečenia, nad rámec mobilu

Od svojho uvedenia na trh v roku 2013 sa Samsung KNOX stal dôveryhodnou a odolnou platformou mobilného zabezpečenia, ktorá chráni prístroj na každej úrovni – od hardvéru cez softvér po aplikácie. S touto ďalšou evolúciou budú všetky podnikové riešenia a služby Samsung, vrátane zdravotníctva, automobilového priemyslu, financií a ďalších segmentov, založené na platforme KNOX.

www.samsung.com/samsungknox.