Netradičná spolupráca spojí umenie a gastronómiu.

Slovenské národné divadlo vytvorilo spoločne s barom Amber´s v Sheraton Bratislava Hoteli nový netradičný koncept, v ktorom sa spája umenie a gastronómia. Od začiatku mája až do konca júna 2016 budú môcť návštevníci divadla po predstavení vyskúšať špeciality hotelovej reštaurácie a v deň predstavenia využiť 20-% zľavu na menu a alkoholické nápoje v bare Amber´s.

Toto netradičné spojenie je prvé svojho druhu na Slovensku a jeho jedinou podmienkou je, že návštevník si zakúpi vstupenky 1.a 2. kategórie na predstavenia Opery a Baletu.

Stačí, keď sa návštevník divadla preukáže takýmito vstupenkami a má možnosť degustovať gastronomické špeciality, či víno z vinotéky. Divákom po divadelnom zážitku spríjemníme chvíle s ich priateľmi, či rodinou.

Návštevníkom v priebehu mesiacov máj a jún sa dávajú do pozornosti repertoárové stálice, ale aj hosťujúce operné a baletné predstavenia špičkových Európskych divadelných súborov v rámci festivalu Eurokontext.sk v dňoch 20. mája až 3. júna 2016.

Využitie tejto ponuky prioritne otestovali a odporúčajú aj umelci SND, hosťujúci tenor Opery SND Miroslav Dvorský a domáca sólistka Baletu SND Viola Mariner.

Vstupenky si môžete zakúpiť on-line na stránke www.snd.sk alebo v pokladniciach SND. Pokiaľ uprednostňujete rezerváciu, je vám k dispozícii telefónne číslo +421 2 204 72 289 alebo e-mail rezervacie@snd.sk