Čistý kolagén na omladenie pleti už aj na Slovensku.

Značka kozmetiky Carol Joy London je špeciálne vytvorená pre tie najprestížnejšie miesta na svete. Má zastúpenie v Londýne, Monaku, Hongkongu či Dubaji. Grand Hotel Kempinski High Tatras sa stal jediným miestom v strednej Európe, kde si môžete túto kozmetiku kúpiť alebo vyskúšať jej účinky počas špeciálnych procedúr.

Viete, na čo sa používa zlaté proso v kozmetike?

Vzácny olej zo zlatého prosa poskytuje výživu pleti, vlasom aj nechtom.

Carol Joy Hatton trvalo 12 rokov, kým s vedcami v laboratóriách objavila, ako zo semiačok zlatého prosa získať všetky výživné látky prirodzenou cestou – teda bez toho, aby boli do procesu zapojené chemikálie. Je vedecky dokázané, že vďaka tejto metóde olej zo zlatého prosa dokáže ozdraviť a regenerovať pleť, ale tiež obnoviť rast vlasov, ktoré sú po jeho použití pevnejšie a lesklejšie.

Výťažok zo zlatého prosa reguluje vlhkosť v pokožke, chráni ju a upokojuje. Pomáha tiež hojiť rany a spevňuje nechty.

Luxusným doplnkom, ktorý chráni vlasy počas noci, je hodvábny návlek na vankúš. Vďaka hladkému povrchu hodvábu sa vlasy nezachytávajú, ale skôr sa z neho zošmykujú. Tým pôsobí oveľa jemnejšie ako napríklad bavlna. Hodváb ako čisto prírodný produkt má počas noci dobrý vplyv aj na pokožku tváre.

Produkty Carol Joy:

Sprej s kolagénom

Sprej s obsahom čistého kolagénu pôsobí preventívne voči starnutiu. Prevratná technológia omladí a okamžite revitalizuje všetky typy pleti. Ingrediencie pôsobia hĺbkovo, vyhladzujú vrásky a prinášajú upokojenie pleti, ktorá je namáhaná a vysušovaná po pobyte v znečistenom ovzduší, alebo napríklad aj po dlhom lete lietadlom.

Maska na oči s kolagénom

Stačí len 15 minút a čistý kolagén vám zabezpečí očný lifting, vyhladí vrásky a obnoví pevnosť pokožky okolo očí. Masku aplikujete tak, že vytlačíte obsah špeciálnej kapsule a aktivujete tým krém v maske, ktorú si potom priložíte na oči.

Všetky produkty vznikajú s využitím najmodernejších technológií, obsahujú diamantový prášok a poskytujú profesionálnu starostlivosť pre každý typ pleti.