Cenovo lákavý GSmart Elite s 4G/LTE a veľkou výdržou batérie.

Gigabyte GSmart uvádza na trh GSmart Elite – cenovo lákavý a pritom výkonný smartfón s podporou dvoch SIM kariet a nadštandardnou batériou s kapacitou 4000 mAh. Tá umožní dva dni plného pracovného nasadenia na jedno nabitie bez obmedzovania sa. V bielo-zlatom spracovaní a s 5-palcovým displejom s HD rozlíšením je vhodný rovnako do pevnej mužskej ako aj nežnej ženskej ruky. Cenovka určite prekvapí – v cene 129 Eur ponúka mnoho špičkových funkcií, s ktorými sa stretnete u mnohonásobne drahšej konkurencie.

Obzrite si ho z každého uhla

Prichádza v atraktívnom dizajne v bielo-zlatej kombinácii – texturované biele keramické telo je doplnené o zlaté vrubkované hrany, ktoré napomáhajú výbornej ergonómii. Päťpalcový displej s HD rozlíšením odpovedá na dnešné požiadavky používateľov, vrátane odolnej úpravy samotného skla voči poškriabaniu. Používateľ dostáva navyše v balení ochrannú fóliu displeja. Technológia displeja IPS zaručuje výbornú čitateľnosť aj na priamom slnku. Podporuje prácu s dvomi SIM kartami súčasne (Dual SIM Dual Stand-by), takže môžete v elegantnom smartfóne spojiť pracovný aj súkromný život.

Výkon, ale najmä výdrž, ktorú si obľúbite

Aj z nízkej cene môže používateľ dostať výborný výkon – dôkazom je osemjadrový procesor taktovaný na 1,4 GHz spolu s 2 GB pamäte RAM. Internú 16 GB pamäť je možné rozšíriť microSD kartou o ďalších 32 GB.

Zadný fotoaparát s 13 Mpix rozlíšením a automatickým zaostrovaním zvládne nahrávanie videa vo full HD rozlíšení a navyše ponúka skvelé funkcie, ktoré ocení každý fotograf – detekciu tváre, detekciu úsmevu, HDR režim či spúšť fotoaparátu hlasovým príkazom alebo gestom pri fotení „selfičiek“, na čo môžete využiť aj predný 5 Mpix fotoaparát. Lítium-polymérová batéria s nadštandardnou kapacitou 4000 mAh umožňuje so smartfónom pracovať naplno viac ako dva dni bez pripojenia k elektrickej sieti a teda akéhokoľvek obmedzovania sa. Batéria s takouto kapacitou je „návyková“, už nebudete musieť každý večer hľadať napájací kábel.

Užite si rýchlosť a presnú navigáciu

Už sa nemusíte obmedzovať ani v rýchlosti – s modelom Elite si užijete prenosové rýchlosti až do 150 Mbit/s v 4G/LTE sieti slovenských mobilných operátorov. V prípade 3G sietí je prenosová rýchlosť podporovaná v HSPA+ sieťach až do 42 Mbit/s. Vaša navigácia bude ešte presnejšia vďaka podpore asistovanej navigácie (A-GPS). A toto všetko máte k dispozícii pod taktovkou operačného systému Android 5.1 Lollipop v atraktívnej koncovej cene.

Odporúčaná maloobchodná cena (MOC): 129 Eur vrátane DPH