Príslušenstvu Samsung Galaxy S7 edge a S7 vládne čierna, zlatá a strieborná.

Samsung predstavuje spoločne so svojimi aktuálnymi vlajkovými loďami medzi smartfónmi rozmanité príslušenstvo.

Zákazníci si môžu vyberať z klasických flipových puzdier, súčasťou ponuky je aj unikátny variant s LED diódami a zadné kryty s QWERTY klávesnicou alebo v koženom prevedení.vxds

Špeciálne pre Samsung Galaxy S7 edge a S7 bola navrhnutá aj bezdrôtová externá batéria, ktorá sa nasadzuje priamo na smartfón. Originálne kryty sú zaujímavým doplnkom, ktorý podčiarkuje jedinečný dizajn Galaxy S7 edge a Galaxy S7, ale sú aj funkčnou súčasťou, ktorá umožňuje ovládanie telefónu.

V prípade S View Cover, celý displej u Clear View i dotykové časti LED View Cover, prináša aj notifikácie. Puzdrá chránia a dávajú užívateľom možnosť komfortného ovládania.

LED View Cover.

Flipové puzdro s LED diódami a s vnútorným vreckom smartfóny Galaxy S7 edge či S7 nielen chráni. Vďaka animáciám LED diód získava užívateľ dôležité oznámenia, aj keď je displej telefónu vypnutý.

Potiahnutím prsta cez kryt užívateľ prijíma telefónne hovory – pomocou špeciálnych ikon, ktoré priradí k svojim kontaktom, dokonca vie, kto volá.

Puzdro LED View Cover pre Samsung Galaxy S7 edge či S7 bude k dispozícii v čiernom, zlatom a striebornom prevedení za 69,90 € s DPH.

Ochranný kryt s klávesnicou.

Priaznivci hardvérovej QWERTY klávesnice majú v dobe, ktorej dominujú dotykové smartfóny, stále užší výber, doplnkového príslušenstva pre Galaxy S7 edge a S7 obsahuje aj plne funkčnú odnímateľnú QWERTY klávesnicu. Ochranný kryt s klávesnicou bude dostupný v čiernej a zlatej farbe za 59,90 € s DPH.

Kožený zadný kryt.

Leather Cover je dokonale strihaný na miery pre Galaxy S7 edge i S7.

Dodáva zariadeniam elegantný, luxusný vzhľad a je veľmi príjemný na dotyk. Kryt vyrobený z čiernej kože bude v predaji za 39,90 € s DPH.

Puzdrá Clear View, S View a flipové puzdro s vreckom.

Stálicami v ponuke príslušenstva Samsung sú praktické puzdrá s priesvitnou prednou časťou (Clear View), s výrezom pre displej (S View) a s celistvou prednou časťou, ktorá ukrýva vrecko napríklad na vizitku.

Puzdrá sú v ponuke v čiernom, zlatom, striebornom a bielom prevedení. Odporúčaná maloobchodná cena bude 59,90 € za Clear View (čierne, zlaté, strieborné), 49,90 € za S View (čierne, biele, zlaté) a 29,90 € za flipové puzdro s vreckom Flip Wallet (čierne, biele).

Bezdrôtová externá batéria Back pack.

Back pack je prevratným riešením pre predĺženie výdrže smartfónu. Perfektne sa hodí v situáciách, keď nemáte prístup k elektrickej sieti, ale nutne potrebujete používať telefón.

Záložnú batériu Back Pack len nasadíte na zadnú časť Galaxy S7 edge alebo S7 a môžete ďalej fotografovať, telefonovať, počúvať hudbu atď.

Nepotrebujete žiadne ďalšie konektory ani káble. Je preto ideálnym spoločníkom všetkých cestovateľov. Back Pack má indikátor napájania, ktorý oznamuje zostávajúcu kapacitu batérie. V predaji bude v čiernej farbe za 89,90 € s DPH.

Príslušenstvo bude dostupné v priebehu marca. Odporúčaná maloobchodná cena Samsung Galaxy S7 edge 799 € s DPH a Samsung Galaxy S7 je 699 € s DPH.