Vyskladajte si vysnívaný smartfón s Poukážkami na zariadenie.

O2 už viac ako dva roky umožňuje zákazníkom získať vďaka bonusom na telefón aj viac zariadení k jednému O2 Paušálu.

Zákazníci si môžu namiesto telefónu k O2 Paušálu zobrať Poukážku na zariadenie v hodnote bonusu, na ktorý majú nárok. Tú je možné prenášať na ľubovoľné čísla, či spájať s inými Poukážkami.

Operátor tak prináša flexibilný a unikátny nástroj na kúpu mobilných zariadení. Zákazník si s novou službou môže spojením Poukážok dovoliť zakúpiť prémiové zariadenie, ale Poukážku môže venovať aj svojmu známemu. Bonus už teda nie je viazaný len na kúpu zariadenia samotného, ale je k dispozícii je aj vo forme Poukážky.

Poukážka na zariadenie predstavuje nástroj, cez ktorý si zákazníci môžu vyskladať kúpu drahšieho zariadenia, ale zároveň aj umožňuje prenášať hodnotu vo výške bonusu na telefón z jedného programu na iný. Ponuka je určená pre existujúcich aj nových zákazníkov so službou O2 Mobil+ a s niektorým z programov O2 Paušál, O2 Internet s bonusom, O2 Internet s bonusom Mini. Ponuku možno získať naprieč všetkými predajnými kanálmi.

Zákazník si pri výbere programu zvolí možnosť získania Poukážky na zariadenie, pričom zariadenie si v danom momente nevyberá. Zákazník napríklad v e-shope dokončí objednávku, pričom vypĺňa informácie potrebné pre aktiváciu služby O2 Mobil+. Následne je zákazníkovi formou SMS doručený unikátny kód, pod ktorým sa ukrýva hodnota Poukážky na zariadenie. Zákazník ju môže použiť pri ďalšom nákupe, alebo aj darovať niekomu inému. Poukážka za zariadenie platí 4 týždne odo dňa aktivácie služby O2 Mobil+.