Modrá nádej pre jarný šatník v podaní F&F.

Jej odtiene vás očaria vďaka symbolickému spojeniu s podmanivou morskou hladinou, či nekonečnými nebeskými výšinami.

Populárna britská značka sa pre jarný šatník inšpirovala stredomorským pobrežím. Osviežujúca vzdušnosť, čisté línie a hrejivé lúče preniknú priamo k vám, naladia vás na jarnú pohodu a vy sa budete tešiť sa na horúce letné noci.

Žiarivo azúrová obloha, tmavé hĺbky oceánu, všetky odtiene z modrej palety, ktoré bezpochyby evokujú slnečné dni, sa premietli do najnovšej kolekcie F&F!

Jarná dámska kolekcia F&F 2016:

prichádza v znamení minimalistických strihov a neprehliadnuteľných farieb – mangovo žltá, oranžovo červená, nežná fuksiová i spomínaná modrá hneď v niekoľkých odtieňoch ako najvýraznejší prvok celej sezóny.

Široké spektrum modrej bude tentokrát prevládať nad vzormi, potlačami i jednoduchými kúskami. Nechajte sa viesť a modrú ako základnú farbu jarného šatníka, rôzne kombinujte. V prípade svetlého aj tmavého denimu siahnite po neutrálnych tónoch ako sú béžová a sivá, prípadne po monochromatickej dvojici bielej s čiernou. Námornícku modrú doplňte kontrastne žltou, svetlo modrou, alebo tyrkysovou a zelenou.

Parížska modrá sa zase bude skvelo vynímať popri fuksiovej, oranžovej a tehlovo červenej. Rovnako sa nebojte ani nápaditosti doplnkov či topánok.

Pánska kolekcia F&F:

na jarnú sezónu doslova vyzýva k neviazanosti a experimentom – námornícky šmrnc neformálnych košieľ s krátkym rukávom a jemnými vodorovnými prúžkami, kombinácia krátkych nohavíc so sakom z ľahkého materiálu, alebo formálnejší, ale ľahký, svetlo modrý ľanový oblek, doplnený bielou košeľou bez goliera.

Privítajte jar v modrom s najnovšou kolekciou F&F!