Hrejivú a láskyplnú atmosféru môžete vytvoriť (nielen) na deň Svätého Valentína vďaka kolekcii spodnej bielizne od F&F.

Následný príchod teplého počasia a jarnú náladu privítajte v jemnej čipke, retro bodkách či nevinných pastelových tónoch.

Aj keď sa sviatok všetkých zamilovaných opakuje každý rok, vždy môže byť originálnou príležitosťou, ktorá má jedinečnú podobu. Zaručených trikov na zvádzanie je veľa – zmyselne červený rúž, osudové čierne šaty, či hriešne vysoké podpätky. Vymeňte tento krát osvedčené “zbrane“ za žensky srdečnú nežnosť. Prirodzeným gestom môžete získať oveľa viac, ak nie všetko – a nielen na jeden večer.

Jarná kolekcia spodnej bielizne predstavuje dokonalé spojenie funkčnosti, pohodlia a pôvabu s prepracovanými detailmi. Široký sortiment britskej značky F&F ponúka komfort a estetiku v podobe viacerých kúskov: push-up a balconette podprsenky, čipkové nohavičky, formujúcu spodnú bielizeň a nádherne jemnú nočnú bielizeň.

Línia vyzdvihuje romantickú a zároveň veľmi hravú paletu farieb novej sezóny – žiarivo sviežu broskyňovú, vášnivú jahodovo červenú, rafinovane sladkú pistáciovú, či klasicky elegantnú čiernu – to všetko doplnené motívom retro bodiek, ozdobnými lemovaniami, decentnými výšivkami, roztomilými mašličkami a jemnou čipkou. To všetko je prísľubom vášnivej romantiky spojenej s jedinečným pocitom luxusu (nielen) na jednu noc. www.F-F.com