Samsung odhalil Galaxy TabPro S, tablet 2 v 1 s OS Windows 10.

Spoločnosť Samsung predstavila nový tablet Galaxy TabPro ​​S, ktorý v sebe spája špičkové technológie a operačný systém Microsoft Windows 10. Vďaka integrácii najobľúbenejších funkcií notebooku a tabletu majú používatelia prístup ku všetkým funkciám PC vo forme ľahkého tabletu, čím získavajú vyššiu produktivitu notebooku pri zachovaní vynikajúcej mobility, ktorú ponúkajú tablety.

Vysoká produktivita v tenkom a ľahkom tele.

Galaxy TabPro ​​S je určený všetkým náročným užívateľom hľadajúcim zariadenie, ktoré im umožní byť rovnako produktívnymi doma, v kancelárii i na cestách. Na tablete je možné využívať všetky funkcie Windows 10 Home aj Windows 10 Pro, určených pre biznis. Bežní užívatelia, rovnako ako firmy tak môžu využívať všetky funkcie OS Windows 10 aj výhody kompatibility s existujúcou IT infraštruktúrou.

Je hrubý len 6,3 mm a váži len 693 gramov. Vďaka tomu ho môžete mať pri sebe za všetkých okolností a po celý deň. Plnohodnotnú klávesnicu ukrýva praktický kryt, dodávaný spolu s tabletom, vďaka tomu je práca so zariadením jednoduchá a prakticky sa nijako nelíši od práce s notebookom. Ohybný záves klávesnice umožňuje dva uhly nastavenia, čím je zaručené ideálne zobrazenie za všetkých okolností. Okrem toho vďaka Pogo pinu na klávesnici nie je nutné klávesnicu párovať alebo nabíjať oddelene. Klávesnica tiež obsahuje touchpad, ktorý rovnako ako pri PC zaisťuje jednoduchú kontrolu, a to aj pri použití v režime „stand“.S4HMxSuiW2zOugQeVQuATzulVi21Rt1ZFcPaSQTzAyE

Skvelé zobrazenie.

Galaxy TabPro S disponuje Super AMOLED displejom a stal sa tak vôbec prvým zariadením kombinujúcim špičkový displej s OS Windows na trhu. Používateľom sa vďaka tomu otvára jedinečný zážitok z multidotykového displeja s hlbším farebným kontrastom a 94 percentami prirodzených odtieňov. Skutočne živé farby a dokonale presné detaily prinesú najlepší obraz vo svojej triede, čo ocenia nielen fanúšikovia počítačových hier, ale aj filmoví či seriáloví diváci.

Silný výkon.U-tVa7qDCWqdnUc06HMbrjV-YsWVT8IZkOdlaAX885E

Je vybavený pokročilou technológiou Samsung, ktorá prináša maximálny výkon aj energetickú úspornosť. Ako prvý tablet v histórii so systémom Windows podporuje technológiu LTE Cat 6 a sprostredkováva užívateľom najmodernejšie a najrýchlejšie pripojenie súčasnosti. Vďaka schopnosti rýchleho nabíjania je batéria plne nabitá už počas 2,5 hodiny a vydrží v chode až 10,5 hodiny. Je vybavený najmodernejším procesorom Intel Core M, vytvoreným špeciálne pre tablet 2 v 1, ktorý nie je vybavený ventilátorom. Procesor spotrebuje len 4,5 W, nie je hlučný a je maximálne úsporný.

K tabletu je možné dokúpiť multi-port adaptér (HDMI, USB Type A & C) a Bluetooth Pen. Galaxy TabPro S bude celosvetovo v predaji od februára 2016.

Viac informácií nájdete na news.samsung.com/global/samsung-unveils-galaxy-tabpro-s-2-in-1-tablet-with-windows-10-optimized-for-productivity-and-the-best-in-mobility alebo na www.samsungmobilepress.com.