MasterCard je hlavným sponzorom slávnych lyžiarskych závodov na Hahnenkamme v Kitzbüheli.

Spoločnosť MasterCard oznamuje, že sa stala hlavným sponzorom a oficiálnym poskytovateľom platieb počas konania Svetového pohára v alpskom lyžovaní na Hahnenkamme v Kitzbüheli. Tieto preteky sú v medzinárodnom kalendári zimných športov známe ako udalosť roka. Tento rok bude udalosť prebiehať od 19. do 24. januára 2016.

Veľkolepé preteky na legendárnych zjazdovkách Streif a Ganslernhang lákajú každý rok takmer stotisíc divákov a viac ako 300 miliónov kumulatívnych televíznych divákov v Európe.

Prítomnosť spoločnosti MasterCard teda značí jasné zameranie na fanúšikov a nadšencov lyžovania: tí, ktorí na mieste zaplatia bezhotovostne, budú mať šancu, že budú vybraní k sledovaniu závodu z MasterCard Lounge, ktorý sa nachádza priamo vedľa cieľového skoku. Navyše zažijú množstvo tzv. priceless prekvapení, vrátane špeciálnych výhod v dejisku konania akcie, napr. prednostný prístup k tejto najokázalejšej lyžiarskej akcii.

Bezhotovostné platby – nová služba v Kitzbüheli.

Spoločnosť MasterCard, oficiálny poskytovateľ platobných služieb na mieste, ponúkne veľa možností pre pohodlné bezhotovostné a dokonca aj bezkontaktné platby: od nákupu vstupeniek online alebo na všetkých vstupoch cez vybrané stánky v cieľovom priestore až po stánky s občerstvením v centre mesta Kitzbühel budú mať návštevníci možnosť platiť bezhotovostne svojou kartou MasterCard alebo Maestro. Ide o unikátnu službu v rámci zimných športových podujatí, u ktorých sa počíta nielen rýchlosť pri závode, ale aj čakanie v radoch.

Spoločnosť MasterCard je sponzorom a partnerom špičkových medzinárodných športových udalostí, ako sú napr. Liga majstrov UEFA a French Open v Paríži, a teraz bude tiež prítomná pri zimných športoch.

Od roku 1997 je WWP marketingovým partnerom Kitzbühler Ski Club (K. S. C.) zodpovedným za akvizíciu sponzorov a prevádzku KitzRaceClub, ktorý zastrešuje viac ako 1 000 VIP hostí každý deň v priebehu závodného víkendu!

www.wwp-group.com