Cestujte, objavujte, tvorte: Canon predstavuje nové fotoaparáty.

Canon rozširuje sériu fotoaparátov typu IXUS o modely IXUS 285 HS, IXUS 180 a IXUS 175. Sú ideálne na používanie na cestách a navrhnuté tak, aby sa prispôsobili rozličným situáciám fotografovania – ponúkajú pôsobivú kvalitu fotografií a videozáznamu, jedinečné kreatívne funkcie a pokročilé možnosti pripojenia, tak aby ste mohli okamžite zaznamenať všetky úžasné chvíle.

Priblíženie k akcii.

S modelmi IXUS 285 HS, IXUS 175 a IXUS 180 budete pripravení na ľubovoľný objekt snímania. Všetky tri modely ponúkajú pôsobivý širokouhlý objektív a 8x, 10x a 12x optický zoom, ktorý je možné ešte zvýšiť použitím funkcie ZoomPlus, a to všetko v optimálnej kvalite. Funkcia automatického zoomu umožňuje sústrediť sa na zaznamenanie výnimočných momentov použitím inteligentného priblíženia alebo oddialenia tak, aby ste mohli komponovať záber podľa počtu osôb, ktoré chcete odfotiť.

Všetky tri nové modely sú vybavené špeciálnym tlačidlom videozáznamu vďaka ktorému môžete natáčať úžasné videozáznamy. Modely IXUS 285 HS a IXUS 180 ponúkajú aj technológiu inteligentného stabilizátora obrazu, ktorá sa nepretržite prispôsobuje scéne tak, aby zachytila snímky a video v najvyššej kvalite, aj keď sa pohybujete.

Kreatívna sloboda, výnimočná kvalita.

Dajte priestor vlastnej tvorivosti použitím funkcie kreatívneho záberu fotoaparátu IXUS 285 HS – pri stlačení spúšte fotoaparát automaticky použije päť jedinečných filtrov, vďaka ktorým môžete prekvapiť priateľov i rodinu svojimi snímkami. S modelom IXUS 285 HS už nie je potrebné snímky upravovať a režim Story Highlights automaticky vytvorí sekvenciu výnimočných záberov zo zvolených snímok podľa osôb alebo dátumu.

Nová séria IXUS ponúka jednoduché zaznamenanie špeciálnych momentov v živote. Využitím špičkovej zobrazovacej technológie spoločnosti Canon ponúka model IXUS 285 HS snímač CMOS s pôsobivým rozlíšením 20,2 megapixelu; modely IXUS 180 a IXUS 175 sú vybavené snímačom s rozlíšením 20 megapixelov. Vďaka pokročilému procesoru DIGIC 4+ ponúkajú všetky fotoaparáty mimoriadne rýchlu odozvu a špičkovú kvalitu obrazu, ktoré vdýchnu spomienkam nový život. Model IXUS 285 HS so systémom HS, umožňuje spoľahlivé snímanie aj v najnáročnejších svetelných situáciách.

Zdieľanie snímok s priateľmi.

Funkcie pripojenia cez rozhranie Wi-Fi a Dynamic NFC využité v modeloch série IXUS umožňujú jednoduché zdieľanie spomienok. Pripojenie je možné spustiť stlačením tlačidla, prepojením fotoaparátu s kompatibilným inteligentným telefónom alebo úložným zariadením, napríklad Canon CS100. Svoje výtvory môžete priamo odovzdať do sociálnych sietí alebo jednoducho zálohovať fotografie a videá prostredníctvom cloudovej platformy spoločnosti Canon na zdieľanie a správu snímok.

Základné charakteristiky modelu IXUS 285 HS:

 • Jednoduchý, plochý fotoaparát IXUS, ktorý môžete mať vždy pri sebe
 • Špičkové video s rozlíšením Full HD jediným stlačením tlačidla
 • Jednoduché pripojenie, zdieľanie a spúšťanie uzávierky na diaľku
 • Kreatívna hra a kreatívne experimentovanieIXUS 180 RED Vertical FSL

Základné charakteristiky modelu IXUS 180:

 • Jednoduchý, plochý fotoaparát IXUS, ktorý môžete mať vždy pri sebe
 • Špičkové video s rozlíšením HD jediným stlačením tlačidla
 • Jednoduché pripojenie, zdieľanie a spúšťanie uzávierky na diaľku
 • Všetky výnimočné chvíle zachytené vo vynikajúcej kvalite
 • Tvorivosť vďaka systému „zamier a foť“IXUS 175 SILVER Vertical FSL

Základné charakteristiky modelu IXUS 175:

 • Jednoduchý, plochý fotoaparát IXUS, ktorý môžete mať vždy pri sebe
 • Špičkové video s rozlíšením HD jediným stlačením tlačidla
 • Všetky výnimočné chvíle zachytené vo vynikajúcej kvalite
 • Možnosti kreatívnej zábavy a kreatívneho experimentovania