Svet elektrobicyklov – zázemie a garant pre všetky ebajky na Slovensku.

Nezabudnite sa o svoje elektrobicykle na zimu postarať. Profesionálne vybavené centrum predáva, požičiava a servisuje akýkoľvek elektrobicykel. Nadšenci pracujúci v centre sa stali garantmi a odborníkmi v oblasti elektrobicyklov a ich skúsenosti sú plne k dispozícii všetkým ebajkovým fanušikom. A nie len tým, ktorí si ebajk kúpili vo Svete elektrobicyklov.

Poskytovať komplexné služby a poradenstvo je kľúčové, ak si má nadšenec svoj ebajk užiť naplno a nestarať sa o servis motora, baterky a ďalších komponentov. Práve motor a baterka sú totiž najväčším dôvodom, aby sa o elektrobicykel staral partner s fundovaným odborným zázemím.

Starostlivosť nie je menej ako kúpa.

Projekt a značka „ebajk“ vznikla ako dôsledok snahy realizovať sa prostredníctvom zážitkov a prežitých pozitívnych emócií zo športu. Zámerom je umožniť zákazníkom lepšie a plnohodnotnejšie užívať si pohyb, pričom ponúka využívať nové rozumné technológie. Produkty pod strechou Sveta elektrobicyklov majú vysokú kvalitu a jazdenie na nich sa tak stáva zábavou a alternatívnym spôsobom dopravy. Ak si aj kúpite elektrobicykel inde, nasleduje jeho montáž, ktorá vôbec nie je jednoduchá. Odporúčame preto neznižovať potenciál elektrobicykla neporefesionálnou montážou a obrátiť sa už aj s poradenstvom na nás. I samotné používanie si vyžaduje starostlivosť, ktorú si nevie zabezpečiť každý. Ak ste dokonca nadšenec vysokohorských terénov, kde dostáva elektrobicykel zabrať, odporúčame mať pri sebe odborného partnera, ktorý dokáže prefesionálne reagovať na každú boliestku.

Testy na plný plyn.

Ak sa Vám podarilo prísť si vyskúšať ebajk, máte už predstavu, ako veľmi dokážu technológie pomáhať. Už vás nikto nevysmeje, že ste starý a lenivý. Vy sami viete, prečo na ebajku ste. Predĺži vám zážitky tým, že vládzete omnoho dlhšie, prejdete viac kilometrov pri menšej fyzickej záťaži. Endorfíny sa pritom vylučujú rovnako, ako keby ste šliapali „o dušu“, takže ten úžasný pocit, ktorý sa dostavuje, príde aj tak. V testoch sa pokračuje priebežne stále, dá sa povedať, až kým ortuť teplomera neklesne pod nulu. Ak máte záujem práve teraz, pretože riešite vianočný darček, predajcovia vám výjdu v ústrety už s novými modelmi pre rok 2016. Okrem toho, stále funguje aj požičovňa elektrobicyklov a doplnkov, ktorá zaznamenala veľký ohlas a do budúcej sezóny sa počíta s jej rozšírením.

Prosionál – Svet elektrobicyklov.

Pripomeňme si, že ebajk – Svet elektrobicyklov reprezentuje značky elektrobicyklov Ghost, Haibike, Lapierre, Winora, Apache, Sinus, príslušenstva Bosch, Shimano, Yamaha, Cratoni, SKS, XLC, Fharer či cyklooblečenia Club Ride Apparel a Engel sports. Ebajk centrum poskytuje autorizovaný servis značiek Bosch a Shimano. Zabezpečuje aj servisovanie asistenčných pohonov Yamaha a 8Fun.

Na Slovensku Svet elektrobicyklov garantuje profesionálnu úroveň celej starostlivosti a edukuje verejnosť o množstve výhod používania ebajkov, potenciáli zážitkov a úžitku.