LG Zero: Elegantný telefón s kovovým telom.

Spoločnosť LG Electronics (LG) predstavuje nový smartfón s elegantným kovovým telom. Prémiová novinka LG Zero s profilom len 7,4 mm a hmotnosťou 154 gramov ponúkne mierne zakrivený 5-palcový 2.5D ARC GLASS displej.

„LG Zero je jedinečným telefónom z nášho portfólia. Vysoko odolné celokovové telo vytvára luxusný dojem,“ vysvetľuje Sebastian Rill z LG Electronics. „Elegantný dizajn v striebornej a farbe champagne sa bezpochyby stane obľúbeným u tých, ktorí vyhľadávajú funkčné, a napriek tomu pekné zariadenia. Navyše skvele padne do ruky.“

Telefón je vybavený 13-megapixelovým fotoaparátom s LED bleskom a možnosťou natáčať videá až vo Full HD kvalite. Predný fotoaparát má rozlíšenie 8 MPx a ponúka tak výbornú kvalitu stále viac obľúbených selfie fotografií. LG Zero ponúka funkcie ako Gesture Interval Shot pre obstaranie štyroch za sebou idúcich fotografií jednoduchým gestom – zovretím a uvoľnením päste. Funkcia rozozná gesto dokonca až na vzdialenosť 1,5 metra, takže ani populárne selfie tyče nie sú prekážkou.

Telefón má 5″ displej s technológiou in-cell touch, ktorý okamžite reaguje na dotyk. Jemné krivky mierne zaobleného 2.5D ARC GLASS splývajú s rámom telefónu. Ovládanie telefónu je už typicky na jeho zadnej časti, rovnako ako nový 1W reproduktor.

LG Zero bude dostupný na slovenskom trhu koncom novembra za odporúčanú maloobchodnú cenu 239 euro.

Pre viac informácií navštívte http://www.lge.sk.