Goodyear a Juventus natočili nové video o tom, ako je pre hráčov i vodičov dôležitá bezpečnosť.

Spoločnosť Goodyear a futbalový klub Juventus, ktoré spája mnohoročné partnerstvo, spojili znova sily a natočili krátke video v hlavnej úlohe so štyrmi hviezdami Juventusu – Andersonom Hernanesom, Samim Khedirom, Norbertom Murara Netom a Stefanom Sturarom.

Spolu už vlani vytvorili video Vydajte sa na cestu len so správnym obutím, v ktorom upozorňujú na význam či už vhodného obutia, tak i vhodných pneumatík.

Posolstvo najnovšieho videa opäť stelesňuje slogan spoločnosti Goodyear „Made to Feel Good“ v humornej a odľahčenej podobe, keď nachádza analógiu medzi bezpečnosťou na ihrisku a bezpečnosťou na ceste. Rovnako, ako si Juventus robí starosti o bezpečnosť svojich hráčov, Goodyear sa zase stará o bezpečnosť svojich vodičov. Správne pneumatiky prispievajú k zvýšeniu bezpečnosti, pohodlia a k optimálnej výkonnosti, hlavne s blížiacou sa zimou.

Sme hrdí na to, že znovu spolupracujeme s takým prestížnym klubom, ako je Juventus, aby sme mohli upozorniť na kľúčový prvok našich výrobkov. Bezpečnosť bola pre Goodyear vždy zásadnou témou, čo podtrháva i video s majstrami z Juventusu,“ povedal Matteo Castelli, riaditeľ marketingu osobných pneumatík Goodyear v Taliansku.

Video, ktoré sa natáčalo vo výcvikovom centre Juventusu, sa vysielalo 10. decembra na YouTube a www.goodyear.eu v dvoch dĺžkových verziách – 90 a 110 sekúnd. Partnerstvo spoločnosti Goodyear a klubu Juventus zahŕňa i reklamné kanály, ako napríklad LED tabule po bokoch ihriska, logá na ochodzi tribún a spolupráca digitálnych a sociálnych sieti oboch spoločností.