Hladká pokožka bez strií a jaziev: Bi-Oil vás ich zbaví.

Koža je najväčším orgánom tela a zároveň naším brnením. Je vystavená nielen poveternostným podmienkam, ale aj mechanickému poškodeniu. Na druhej strane je stále na očiach a najmä koža na tvári a na rukách sa stáva prvým signálom toho, že starneme.

Preto by sme jej mali dopriať tú najlepšiu starostlivosť. Bi-Oil je unikátny prípravok zložený zo zmesí olejov, vitamínov a minerálov. Dokáže úspešne eliminovať strie, jazvy a bojovať proti starnutiu pokožky. Presvedčiť sa dá o tom ľahko-jednoducho ho vyskúšajte.

Účinná zmes bylín.

Bi-Oil je hypoalergénny olej, ktorý vďaka svojmu unikátnemu zloženiu dokáže účinne bojovať proti striám, jazvám, suchej a starnúcej pokožke. Ide o zmes účinných bylín a vitamínov, ktoré už v roku 1987 namiešal jeho tvorca Dieter Beieri. V Bi-Oil sa snúbia účinky harmančekového, nechtíkového, levanduľového a rozmarínového oleja. Navyše obsahuje pre mladistvý vzhľad pokožky nevyhnutný vitamín E a A.

Bi-Oil je vďaka prelomovej zložke Purccelin Oil je ľahko roztierateľný a nezanecháva pocit mastnej pokožky.

Výsledky pravidelného používania:

  • Jazvy

Jazva nikdy nedosiahne normálne sily okolitej pokožky. Vlasové folikuly a potné žľazy na mieste jazvy už nedorastajú. Vďaka Bi-Oil až 92 % osôb po 8 týždňoch zaznamenalo vylepšenie vzhľadu svojich jaziev.

  • Strie

Po 8 týždňoch zaznamenalo 100 % ľudí zlepšenie vzhľadu už existujúcich strií. Bi-Oil znižuje možnosť vzniku strií a zároveň vylepšuje vzhľad už existujúcich strií.

  • Nezjednotený tón pleti

Vzhľad pleti, ktorá má nezjednotený tón, sa v priebehu trvania štúdie po 6 týždňoch zlepšil u 93 % účastníkov výskumu. Bi-Oil vylepšuje vzhľad pigmentových škvŕn a kožných vád spôsobených hormonálnymi výkyvmi, zosvetlením pleti a nadmerným slnením.

  • Starnúca pokožka

Vzniká starnutím vlákien elastinu. Elastin je proteín v spojivovom tkanive a dáva koži pružnosť. Bi- Oil napomáha vyhladiť vrásky na tvári a na tele.

  • Dehydratovaná pokožka

Pleti chýba dostatočná vlhkosť v bunkovom systéme a v medzibunkových kanáloch. Môže vyzerať mdlo, sucho a šupinato. Epidermálna vlhkosť v normálnej, zdravej koži by mala byť približne 20 – 30%. Pri suchej pokožke je menej ako 10%.

Bi- Oil pomáha pokožke doplniť prírodné oleje. Bi-Oil je vhodný aj pre tehotné ženy, nie je testovaný na zvieratách, neobsahuje živočíšne zložky a môže byť označený logom „Beauty Without Cruelty“.