Samsung na veľtrhu IFA 2015 predstavil rozšírené portfólio displejov pre komerčné použitie SMART Signage.

Spoločnosť Samsung predstavila na berlínskom veľtrhu spotrebnej elektroniky IFA 2015 najnovšie modely z radu inovovaných SMART Signage displejov určených pre európsky trh. Tieto atraktívne obrazovky sú ideálnou voľbou pre akékoľvek podnikanie alebo prostredie obchodov.

Zobrazovacia technológia prináša čistejší obraz vyššej kvality a zreteľnú a pôsobivú prezentáciu informácií, ktorú ocenia zákazníci aj zamestnanci. Prináša nové príležitosti k vyšším ziskom a produktivite, zahŕňa modely pre vnútorné, ale aj vonkajšie použitie, ergonomické biznis monitory a univerzálne hybridné obrazovky.

Predajňa budúcnosti.

Návštevníci veľtrhu IFA 2015 môžu nahliadli do obchodného domu budúcnosti prostredníctvom interaktívnych a informatívnych displejov umiestnených v jedinečnej expozícii Samsung Electronics. Nové technológie dokážu sledovať pohyb zákazníka a jeho záujmy a na základe týchto informácií mu cielene zobrazujú reklamný obsah na všetkých obrazovkách, okolo ktorých sa práve pohybuje. Ponúka mu pohľad do virtuálnej skúšobnej kabínky a zrkadlové displeje a malé signage obrazovky odporúčajú ďalšie vhodne kombinovateľné módne kúsky či doplnky z interaktívneho katalógu, prípadne zvýraznia výhodnú kúpu produktov v akcii.

Samsung prvýkrát predstaví OLED transparentný displej, tenký, samosvietiaci (self-lighting) panel, poskytuje ideálne dynamické riešenie interiérového dizajnu. Zákazníkov v predajni informácie oslovia, nech sa na panel pozrú z ktoréhokoľvek uhla. Výnimočný jas displeja (150 cd/m2), vysoká priepustnosť (45 %) a vysoko kvalitné snímky (CDI 98%) tiež pomáhajú pritiahnuť pozornosť nakupujúcich a zvýšiť tak zásah propagačného a informačného obsahu.

Očarujúce LED Signage.

Vzhľadom na rastúci dopyt zo strany firiem, obchodov, športových a zábavných zariadení, ale aj prostriedkov hromadnej dopravy sa rozširuje ponuka technológií.

V Európe budú dostupné od septembra, sú konfigurované s jemným rozstupom pixelov 1,5 mm a 2,5 mm (vzdialenosť medzi pixelmi) a vrchnými diódami, ktoré poskytujú hlbší kontrast a veľmi realistický obraz.

All-in-One displeje pre propagáciu aj zábavu.

Rad Samsung SMART Signage TV (SSTV) RHE kombinuje výhody digitálnych displejov s vynikajúcou obrazovou kvalitou a schopnosťou zaujať každého diváka, akú prinášajú televízory. Tieto modely rozširujú možnosti zobrazovania obsahu pre malé a stredné podniky (SMBs) a malé domáce kancelárie. Displeje umožňujú firmám okamžite vytvárať a vysielať vlastný informatívny a zábavný obsah vrátane textu, obrázkov, videí, propagačných banerov a živého vysielania.

Obrazovky sú vybavené softvérom pre správu obsahu, Samsung MagicInfo Express Content Creator 2. S týmto softvérom môžu firmy navrhovať, časovo naplánovať a priebežne aktualizovať špeciálne promo akcie efektívne, ľahko a lacnejšie, pretože s každou zmenou v ponuke nie je potrebné pretlačiť stohy letákov.

Biznis monitory – ergonómia a vyššia produktivita:

Rad SMART Signage monitorov orientovaných na biznis prostredie zvyšuje efektivitu na pracovisku tým, že poskytuje väčšie pohodlie a komfort. Tieto monitory sú all-in-one, univerzálnou alternatívou k tradičným kancelárskym obrazovkám, ktoré sú často zložité a nákladné na údržbu:

  • Zakrivené monitory SE790C a SE650C – ich dizajn prirodzene kopíruje krivku ľudského oka, minimalizujú únavu a zároveň reflexný odraz, ktorý je bežný u plochých monitorov. Monitory sú vybavené výškovo nastaviteľným stojanom (HAS) a zároveň je možné upraviť si uhol pohľadu podľa vlastných potrieb. Vďaka tomu sa používateľom pracuje pohodlnejšie a vydržia pri monitore dlhšie.
  • Monitory s bezdrôtovým nabíjaním SE370 – v septembri vstúpi na európsky trh novinka v podobe vôbec prvého monitora SE370 (24- a 27-palcové modely), ktorý ponúkne integrované bezdrôtové nabíjanie pre všetky mobilné zariadenia podporujúce Qi. Model SE370 zlučuje viac nabíjacích portov do jedinej kruhovej plochy, kde je možné bezdrôtovo nabíjať, čím je pracovná plocha odbremenená od spleti káblov a rôznych portov.