Ekologická obhliadka.

Novým krokom k ochrane životného prostredia Allianz – Slovenskej poisťovne je využívanie elektromobilu Kia Soul EV. Nové firemné vozidlo sa bude využívať na obhliadky poistných udalostí v Bratislave a okolí. Atraktívny elektromobil v karibskej modrej farbe bude zdobiť zeleno-biely polep s logom Allianz – Slovenskej poisťovne.

Generálny riaditeľ Kia Motors Sales Slovensko Ľubomír Habala odovzdal vozidlo prezidentovi Allianz – Slovenskej poisťovne Todorovi Todorovovi. „Elektrické vozidlá sú trendom súčasnosti. Veríme, že aj týmto malým gestom prispievame k ochrane životného prostredia,“ hovorí Todor Todorov.

Rýchla obhliadka na elektrickom aute.

Klienti Allianz – SP sa pravidelne presviedčajú o vysokej úrovni služieb v oblasti likvidácie. Poistnú udalosť môžu nahlásiť telefonicky, online alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie. Allianz – SP pritom ako jediná poisťovňa na trhu ponúka možnosť naplánovania termínu obhliadky už počas telefonického hlásenia škody. V Bratislave a okolí zamestnanec poisťovne vykoná obhliadku na elektromobile v termíne, ktorý si klient dohodne pri hlásení poistnej udalosti.

Ekologická v celej svojej podstate.

Kia Soul EV je novinkou na trhu elektrických automobilov. Špičková technológia prináša množstvo výhod; štandardný čas nabíjania auta je 5 hodín, rýchle nabitie však zvládne aj za 33 minút. Na jedno nabitie sa dá prejsť až 200 kilometrov a výkon vozidla pritom nie je nijako obmedzený.

Tento elektromobil je ekologický nielen využívaným pohonom. Z ekologických materiálov sú vyrobené aj čalúnené textílie a koberčeky, plastové diely nahradili antibakteriálne látky. Jednotlivé časti interiéru v automobiloch sú štandardne vyrábané na báze ropy, v Kii Soul EV sú nahradené plastovými časťami vyrobenými na báze cukrovej trstiny a celulózy. Všetky farby použité v interiéri sú vyrobené na báze vody a neobsahujú rozpúšťadlá.

Allianz – Slovenská poisťovňa je firmou zodpovednou k svojim klientom, zamestnancom a rovnako aj k životnému prostrediu. V snahe chrániť ho zavádza nové produkty a služby, ktoré sú označené ECO logom.