BILLA spúšťa novú kampaň pre deti a prináša im dobrodružné cestovanie v čase.

BILLA prichádza na začiatku školského roka s novým detským programom. Vo všetkých predajniach ponúka knihu nálepiek Dobrodružné cestovanie v čase, vďaka ktorej môžu deti spoznávať históriu zábavnou formou a zažiť doslova magické cestovanie v čase. Za každých 10 eur nákupu v Bille získajú zákazníci balíček samolepiek, ktoré si môžu malí zberatelia do knihy vlepovať a postupne tak dokresľovať udalosti v dejinách. Ďalšie zábavné aktivity ako kvíz alebo hru nájdu deti na novej stránke www.cestacasom.sk

Tento reťazec prináša ďalší príjemný bonus za nákup vo svojej sieti supermarketov. Po knihe nálepiek Dobrodružný oceán, ktorá sa stretla na jeseň minulého roka u detí s veľmi pozitívnou odozvou, majú zákazníci možnosť získať novú knihu nálepiek nazvanú Dobrodružné cestovanie v čase. Kniha obsahuje na 71 stranách množstvo zaujímavých informácií o dejinách ľudstva a deti môžu postupne zapĺňať prázdne miesta nálepkami. Dokopy na ne čaká až 210 nálepiek zobrazujúcich rôzne historické postavy a udalosti.

“Pre rodiny s deťmi prinášame nový program Dobrodružné cestovanie v čase, ktorý je výnimočný tým, že okrem zábavy má aj edukačný charakter, nakoľko deti a aj ich rodičia vedia hravou formou spoznávať históriu. Kniha môže zároveň poslúžiť aj ako pomôcka v školách na hodinách dejepisu. Naši zákazníci sa tak môžu vydať na výpravy do neznáma, kde nečakane stretnú mamuta, alebo spoznajú udatného rytiera či objavia Ameriku s Krištofom Kolumbom. Dobrodružná cesta ich zavedie dokonca až na Mesiac, hovorí Rozália Belková, marketingová manažérka, BILLA Slovensko.

Knihu nálepiek Dobrodružné cestovanie v čase si zákazníci zakúpia v každej predajni BILLA na Slovensku za výbornú cenu iba 1,99 eur. Balíček obsahujúci 5 nálepiek získajú zdarma za každých 10 eur nákupu v Bille či kúpou vybraných produktov.

Zberatelia, ktorí sa v predajniach BILLA preukážu kompletne vyplnenou knihou, dostanú certifikát a budú navyše zaradení do hry o rodinný zájazd do zábavného parku Legoland ako aj desiatky ďalších hodnotných cien.

V rámci kampane je pripravená aj nová webová stránka www.cestacasom.sk, kde si deti môžu otestovať svoje vedomosti či lúštiť kvíz z histórie. „Pre deti sme pripravili aj burzu nálepiek, takže nemusia zúfať, keď budú mať z niektorých nálepiek s rovnakým motívom viac. Ľahko si ich vymenia s ostatnými zberateľmi,“ vysvetľuje Rozália Belková.

Týmto programom budú žiť na jeseň aj všetky obchody Billa, kde na zákazníkov čakajú špeciálne stojany v tvare „magickej“ knihy alebo sarkofágu, ktoré slúžia ako stojan na knihy nálepiek a zároveň aj ako fotostena.

Program prebieha od 2. septembra do 27. októbra 2015 alebo do vyčerpania zásob.