Mliečna výživa pre deti v predškolskom veku.

Sunar, výrobca mliečnej výživy pre dojčatá a deti uviedol na trh ďalšiu jedinečnú novinku – Sunar complex 5, ktorý je určený pre deti od ukončeného 3 roka. Rovnako ako ostatné produkty tejto rady aj Sunar complex 5 obsahuje naturbalance, vyváženú kombináciu zdravej výživy a prirodzenej mliečnej chuti obzvlášť prispôsobenej potrebám dieťaťa tohto veku. Lahodný mliečny nápoj Sunar Complex 5 obsahuje dôležité vitamíny, minerálne látky a vápnik pre správny rast kostí.

Opýtali sme sa odborníkov z tímu Sunar, čo ich inšpirovalo k vývinu Sunar complex 5:

Odborníci z tímu Sunar vyvinuli na základe posledných výživových odporúčaní Sunar complex 5, ktorý je určený pre predškolskú vekovú skupinu detí od 3 do 5 rokov.

V prvých troch rokoch života prechádza dieťa zásadnými zmenami. Detský organizmus a imunitný systém sa však neprestávajú vyvíjať ani v predškolskom veku. Na optimálnu a vyváženú stravu s dostatočným množstvom vitamínov a minerálnych látok- predovšetkým železa a zinku- je potrebné dbať nielen v prvých mesiacoch a rokoch života dieťaťa, ale tiež v neskoršom období.

„Deťom v predškolskom veku je potrebné zaistiť rovnako kvalitnú výživu ako dojčatám, pretože ich organizmus stále prechádza významnými zmenami. Od 3 do 5 rokov prechádzajú deti tzv. obdobím hry, sú aktívnejšie ako predtým, potrebujú viac energie.

S nástupom do škôlky sa začínajú pohybovať vo väčšom kolektíve, kde hrozí vyššie riziko ochorení, je teda vhodné zamerať sa  na posilňovanie ich imunity. Navyše deti veľmi rýchlo rastú. Práve preto je dôležitá strava, ktorá zaistí optimálny rast a vývoj kostí a svalstva.

Sunar je vhodnou súčasťou pestrého detského jedálnička. Obsahuje mliečny tuk, ktorý je významným zdrojom energie a tiež dávku vitamínov a minerálnych látok. Vďaka nemu následne deti nepotrebujú akékoľvek ďalšie doplnky stravy a vitamíny vo forme tabletiek či rozpustných nápojov,“ hovorí Klára Jakubcová, Senior Brand Manager pre Českú a Slovenskú republiku.

Receptúra naturbalance zabezpečuje vyvážené množstvo vitamínov, minerálov a ďalších prospešných látok, ktoré pomáhajú deťom v optimálnom vývoji. Okrem mliečneho tuku, vďaka ktorému má nie nielen rada Sunar complex, ale všetky mliečne výrobky značSFkolekcia_body_prdky Sunar, prirodzenú lahodnú mliečnu chuť, Sunar Compex obsahuje 5 obsahuje probiotickú vlákninu, 13 vitamínov a minerálnych látok vrátane vápnika a vitamínu D pre správny rast kostí a železo, ktoré prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek.

Teraz Sunar prináša aj novú kolekciu Sunar Fashion 2015, módu, ktorá zaručene pobaví. Mamičky a oteckovia môžu svoje deti obliecť do oblečenia s vtipnými a hravými hláškami. Módni tvorcovia si tento rok na pomoc prizvali obľúbeného herca a trojnásobného hrdého otca ROMANA POMAJBA. Ten pomohol vytvoriť limitovanú edíciu tričiek pre deti a ich rodičov a zároveň sa stal tvárou kolekcie.

www.sunar.sk

.