Obľúbené pralinky Raffaello menia svoju tvár.

Spoločnosť Ferrero dbá na výber tých najlepších surovín pre výrobu svojich produktov a ani Raffaello nie je výnimkou. Pralinky z jemnej chrumkavej oplátky obalené v kokose z Pacifiku v sebe ukrývajú lahodný krém a biele kalifornské mandle. Pocit skutočného luxusu teraz ešte viac zvýrazní nové, jemnými detailmi  ozdobené balenie a nové logo.

Pralinka s mandľou vo vnútri, zasypaná sviežim strúhaným kokosom, prvýkrát uzrela svetlo sveta v 90. rokoch 20. Storočia. Od toho okamihu je symbolom radosti, potešenia a spôsobu, ako niekomu z blízkych urobiť radosť a vyjadriť svoju vďaku aj bez slov. Teraz Raffaello poteší nielen nezabudnuteľným chuťovým zážitkom, ale aj novým dizajnom obalov. Tieto zostávajú v tradičných farbách – bielej a červenej – ale už na prvý pohľad pôsobia veľmi čistým a elegantným dojmom a jemné embosovanie na 260g balení mu dodáva punc luxusu.

Mladistvejšie a jednoduchšie logo dopĺňa tradičná červená stužka a kvet ibišteka. Ten sa objavuje na všetkých baleniach (260 g, 150 g, 40 g) ako aj na obaloch jednotlivých praliniek. To všetko podčiarkuje rolu praliniek Raffaelo ako darčeka aj pre tých najnáročnejších milovníkov sladkého potešenia.Raffaello_BALLOTIN

O spoločnosti Ferrero

Ferrero Group je globálna spoločnosť v súkromnom vlastníctve rodiny Ferrero. Jej história sa začala písať ešte počas druhej svetovej vojny, v roku 1942 v severotalianskom meste Alba, kde si zakladateľ spoločnosti Pietro Ferrero otvoril malú cukráreň. Na výrobu lákavých a cenovo dostupných výrobkov začal používať lieskové oriešky z miestnych zdrojov. Spoločnosť sa rokmi rozrástla a stala sa jedným z popredných výrobcov cukroviniek v Európe a zároveň jednou z najväčších na svete. Do portfólia spoločnosti patria vedúce značky na trhu ako sú Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.